ANGLIA, BOURNEMOUTH – JĘZYK ANGIELSKI DLA OSÓB DOROSŁYCH 50+

 • Kurs 2-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 50 minut

 • Układ zajęć: lekcje poranne

 • Max. 12 osób w grupie

 • Każdy poniedziałek ⇒

  Dostępne terminy: 13.V – 08.VI; 12.VIII – 07 IX

 • Informacje o szkole

  Wspaniały, rozległy i pełen zieleni kampus szkolny jest świetnie usytuowany, zaledwie kilka kroków od centrum miasta i plaży. Sale lekcyjneprzestronne i nowoczesne, słuchacze mają do dyspozycji wyposażoną w multimedia pracownię językową do samodzielnej nauki, dwie nowoczesne sale wykładowe, pokój wypoczynkowy i piękny taras, gdzie można się zrelaksować w przerwach między zajęciami.

  Bournemouth to jeden z popularniejszych w Anglii letnich kurortów. Urocze, pełne kolorów miasto, przepięknie położone nad morzem, ściąga w sezonie mnóstwo turystów. Jest to wprost idealnie miejsce na kurs językowy dla osób dojrzałych! Na pewno będą się tu czuli wspaniale!

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs języka angielskiego dla dorosłych 50+ w Bournemouth

1377 GBP + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego kursu angielskiego przeznaczonego dla osób dorosłych po 50 roku życia. Zakwaterowanie u rodziny w pokoju 1 osobowym z łazienką, ze śniadaniem i obiadokolacją.

Miejsce zakwaterowania oddalone jest od szkoły ok. 30 min komunikacją miejską.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko w zależności od wybranego lotniska – od 163 do 278 GBP

Zajęcia pozalekcyjne

Campus Bournemouth - kurs Club 50+

Po zajęciach językowych słuchacze mogą skorzystać z przygotowanego przez szkołę pakietu aktywności kreatywno- rekreacyjnych. Zaplanowano wspólne zwiedzanie miasta, wyjścia do muzeów, pokazy filmowe, wieczory gier i quizów. W tygodniu przewidziane są dwie wycieczki, można także skorzystać z dodatkowo płatnych dalszych wypadów.

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają możliwość integracji i ćwiczenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności oraz czasu wolnego.

Kurort i jego okolica sprzyja długim spacerom i podziwianiu pięknych krajobrazów. Nadmorska lokalizacja zachęca do dalszych wycieczek lub leniwego plażowania. W licznych kafejkach można smakować miejscowych specjałów. Urocze herbaciarnie zachęcają do rozmów przy tradycyjnej angielskiej herbatce. Spragnieni aktywnych rozrywek znajdą tu liczne kluby sportowe, również jedne z najpiękniejszych pól golfowych w Anglii.

Nawet pogoda rzadko tutaj kaprysi – to jedno z najcieplejszych i najbardziej słonecznych miejsc w Anglii!