KURS ANGIELSKIEGO W LONDYNIE OFERTA RODZINNA – DZIECI W WIEKU 7-15 LAT (2+2)

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut w tygodniu

 • Układ zajęć: 2 x 100 min. rano

 • Dorośli max. 12 osób w grupie
  Dzieci max. 15 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 23.VI a 18.VIII ⇒

  UWAGA: miejsca na kurs od 21 lipca do 4 sierpnia – wyprzedane

 • Informacje o szkole

  Zapraszamy do jednej z najlepszych angielskich szkół językowych. Dla rodziców przygotowano poranne zajęcia językowe w głównej siedzibie szkoły, na Bloomsbury, a dla dzieci, tuż obok – po przeciwnej stronie ulicy, na Russell Square. W pakiecie znajdują się liczne zajęcia pozalekcyjne: wspólne zwiedzanie, zajęcia sportowe, wycieczki. Pozostanie też sporo wolnego czasu do zagospodarowania we własnym zakresie, ale z całą pewnością uda się go wypełnić londyńskimi przyjemnościami.

  Londyn to barwny tłum wiecznie spieszących się ludzi, sznury samochodów, wspaniałe zabytki, pałace i kościoły, ultranowoczesne city. Mnóstwo ciekawych rzeczy i miejsc do zobaczenia. Szczególnie, gdy spędzamy ten czas wspólnie z najbliższymi.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs dla rodziców z dziećmi 7-15 lat w Londynie

2458 GBP + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego dla rodzin (2+2) z zakwaterowaniem u rodziny: pokój 4 osobowy ze wspólną łazienką, ze śniadaniem, lunchem i obiadokolacją.

Rodziny mogą być oddalone od szkoły o 30-40 minut komunikacją miejską. Zgodnie z wymaganiami szkoły, w czasie drogi do i ze szkoły dzieciom towarzyszy jedno z rodziców.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z lotniska Heathrow, za rodzinę – 260 GBP
 • Transfer z/na lotnisko Stansted, za rodzinę – 280 GBP
 • Transfer z/na lotnisko Luton, za rodzinę – 280 GBP

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

Zajęcia pozalekcyjne

Kurs angielskiego dla rodziców z dziećmi 7-15 lat

Proponowany przez szkołę pakiet zajęć pozalekcyjnych przewiduje cztery razy w tygodniu wspólne popołudniowe aktywności, oraz jedną całodzienną wycieczkę w tygodniu.

Planowane jest zwiedzanie miasta i wyjścia do muzeów, m.in. Natural History Museum, zajęcia sportowe w pobliskim parku, kręgle, rejs statkiem po Tamizie, a w każdą sobotę  dalsze, całodzienne wycieczki.

Wiele ciekawych miejsc znajduje się w bliskim sąsiedztwie szkoły, ale nie ma też problemu z wyruszeniem na dalsze wyprawy. Tylko kilka kroków od budynku jest stacja metra.

Tak więc zaraz po zajęciach można ruszać na odkrywanie tajemnic i sekretów Londynu!

Zapytaj o więcej szczegółów