ZIMOWY LINDENBERG, JĘZYK NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY 13-17 LAT

 • Obóz 2-tygodniowy

 • 30 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 3 x 90 min. rano

 • Max. 10 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek
  od 06 stycznia do 09 marca ⇒

 • Kurs narciarstwa alpejskiego/snowboardu – opcja płatna

 • Informacje o szkole

  Rozległy kampus szkoły położony jest w niezwykle malowniczej okolicy, z większości okien można podziwiać  wspaniały widok na górskie szczyty.  Kompleks budynków obejmuje pomieszczenia dydaktyczne, mieszkalne, pracownię artystyczno-kreatywną, pokój telewizyjny, a także zaplecze sportowe – kryty basen, halę sportową, ściankę wspinaczkową i mini golf.

  Lindenberg to idylliczny, spokojny i bezpieczny kurort u podnóża Alp. Jest to znakomite miejsce na zimowe obozy językowe dla młodzieży, połączone z wypoczynkiem, zabawą i wycieczkami.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Lindenberg – język niemiecki dla młodzieży 13-17 lat, obóz z nartami i snowboardem

1 850 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego zimowego kursu języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 13-17 lat z zakwaterowaniem w kampusie w pokoju 1 - 4 osobowym z własną łazienką, pełnym wyżywieniem.

Sale dydaktyczne, sypialnie jak i zaplecze rekreacyjno-sportowe znajdują się w na terenie kompleksu.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, ubezpieczenia oraz transferu z/na lotnisko oraz kursu narciarstwa alpejskiego/snowboardu.

⇒ Sprawdź dodatkowe koszty

Zajęcia pozalekcyjne

Lindenberg – język niemiecki dla młodzieży 13-17 lat, obóz z nartami i snowboardemPo zajęciach językowych zaplanowane są atrakcyjne zajęcia rekreacyjne i kreatywne, a także wycieczki. Młodzież ma do wyboru aktywności sportowe na świeżym powietrzu – m.in. jazdę na łyżwach i wędrówki na rakietach śnieżnych. Jak również może skorzystać z krytego basenu, hali sportowej i ścianki wspinaczkowej.

Dwa razy w tygodniu organizowane są wycieczki (w środy po południu, a w soboty – całodzienna). Wieczorem organizowane są dyskoteki, wspólne oglądanie filmów itp. Młodzież przez cały dzień pozostaje pod opieką dorosłych wychowawców.

Za dodatkową opłatą 300 euro/tyg. organizowany jest kurs narciarstwa alpejskiego i jazdy na snowboardzie. Zajęcia odbywają się w dni powszednie po południu, a w soboty ich uczestnicy wyjeżdżają do popularnego ośrodka narciarskiego. Dla uczestników kursu narciarskiego/snowboardowego zajęcia językowe są skracane do 25 h/tyg. W koszt tej opłaty wliczone jest wypożyczenie sprzętu oraz przejazd do ośrodka.
Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość integracji  z rówieśnikami i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

Zapytaj o więcej szczegółów