OBÓZ JĘZYKOWY DLA MŁODZIEŻY 13-17 LAT W LINDENBERGU (NIEMCY)

 • Obóz 2-tygodniowy

 • 30 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 3 x 90 min.
  lekcje poranne

 • Max. 10 osób w grupie

 • Rozpoczęcie obozu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 06.I a 20.X ⇒

 • Informacje o szkole

  Lindenberg to spokojny i bezpieczny kurort u podnóża Alp. Idealne miejsce na wakacyjne kursy językowe dla młodzieży, połączone z wypoczynkiem, zabawą i wycieczkami.

  Rozległy kampus szkoły znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy, z większości okien można podziwiać wspaniały widok na górskie szczyty. Kompleks budynków obejmuje pomieszczenia dydaktyczne, mieszkalne, pracownię artystyczno-kreatywną, pokój telewizyjny, a także zaplecze sportowe – kryty basen, halę sportową, ściankę wspinaczkową i mini golf.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kampus w Lindenbergu - obóz językowy dla młodzieży

1 930 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego obozu z językiem niemieckim dla młodzieży 13 - 17 lat z zakwaterowaniem w kampusie (pokój 1 - 4 osobowy z własną łazienką). Pełne wyżywienie, czyli trzy posiłki dziennie oraz świeże owoce, serwowane pomiędzy. Zajęcia językowe odbywają się w salach w kampusie.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu i ubezpieczenia.

Dodatkowy koszt transferu z / na lotnisko:

 • w Monachium – 280 EURO
 • w Zurychu – 220 EURO

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne na obozie językowym w Lindenbergu w Niemczech

Młodzież ma do wyboru aktywności sportowe na świeżym powietrzu – m.in. górskie wycieczki rowerowe i piesze, koszykówkę, siatkówkę itp. Przewidziane są także zajęcia artystyczno – kreatywne, a młodzież może korzystać z krytego basenu, hali sportowej i ścianki wspinaczkowej.

Dwa razy w tygodniu planowane są wycieczki, w środy popołudniowa, a w soboty  całodzienna. Wieczorem organizowane są dyskoteki, wspólne oglądanie filmów itp.

Szkoła przygotowuje szczegółowy cotygodniowy plan zajęć, który może ulec lekkim modyfikacjom.

Młodzież przez cały dzień pozostaje pod opieką dorosłych wychowawców.

Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne pozwalają młodym uczestnikom praktycznie używać języka niemieckiego w naturalnych sytuacjach, ale także dają możliwość integracji z rówieśnikami, poznawanie ich kultury i zwyczajów.

Zapytaj o więcej szczegółów