2-TYGODNIOWY OBÓZ  JĘZYKOWY W SZWAJCARII – JĘZYK NIEMIECKI LUB FRANCUSKI DLA MŁODZIEŻY 12-17 LAT

 • Obóz 2-tygodniowy

 • 24 godziny lekcyjne po 50 minut

 • Układ zajęć: lekcje poranne od 9.00 do 13.00

 • Max. 10 osób w grupie

 • Każdy poniedziałek
  pomiędzy 30.VI a 11.VIII ⇒

 • Informacje o szkole

  Blonay to idylliczne, spokojne i bezpieczne miejsce położone między Vevey a Montreux, niedaleko jeziora Genewskiego. Znajduje się tu znakomita prywatna szkoła, która w czasie  wakacji zaprasza na fantastyczne obozy językowe. Kampus szkolny jest zielony, rozległy i otoczony lasem, młodzi studenci mają tu idealne warunki do nauki i wypoczynku.

  Kompleks budynków obejmuje część mieszkalną z przytulnymi sypialniami, nowoczesną, doskonale wyposażoną część dydaktyczną oraz zaplecze sportowe z kortami, boiskami i salą taneczną.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Blonay obóz językowy z niemieckim lub francuskim dla młodzieży 12-17 lat

3 450 CHF + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego obozu z językiem niemieckim lub francuskim dla młodzieży w wieku 12 -17 lat. Zakwaterowanie w kampusie: pokój 2 - 4 osobowy, wspólne łazienki. W koszt wyjazdu wliczone jest pełne, całodzienne wyżywienie oraz całodobowa opieka wychowawców.

Sale dydaktyczne, sypialnie jak i zaplecze rekreacyjno-sportowe znajdują się w na terenie kompleksu.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu i ubezpieczenia.

 • Ubezpieczenie proponowane przez szkołę – 3 CHF/za dzień pobytu

Zajęcia pozalekcyjne

Blonay - zajęcia i wycieczki pozalekcyjne dla młodzieży

Po zajęciach językowych zaplanowane są bardzo interesujące zajęcia rekreacyjne i kreatywne.

Młodzież uczestniczy w programie sportowym (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, fitness, wspinaczka na ściance, łucznictwo oraz sporty wodne) oraz artystyczno- kreatywnym (warsztaty malarskie, fotograficzne, kuchenne, teatralne i wiele innych).

Przewidziane są także liczne wycieczki i wyprawy, w tym dwudniowa wycieczka do Europa-Park w Niemczech. Szkoła posiada własne autokary.

Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość integracji  z rówieśnikami i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim lub francuskim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

Zapytaj o więcej szczegółów