KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSŁYCH W VERBIER (SZWAJCARIA)

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 2 x 90 min. rano

 • Max. 8 osób w grupie

 • Opcjonalnie kurs narciarstwa alpejskiego / jazdy na snowboardzie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek ⇒

 • Informacje o szkole

  Niewielka szkoła o rodzinnej atmosferze, prowadzona przez dwie wspaniałe dziewczyny – Szwajcarkę i Angielkę, proponuje naukę w niewielkich, międzynarodowych grupach.
  Słoneczne szwajcarskie miasteczko Verbier położone jest w kantonie Valais u podnóża Grand Combin. Ten znany i bardzo popularny ośrodek narciarski, jeden z największych w Szwajcarii, to prawdziwy raj dla amatorów sportów zimowych  i wymarzone miejsce na połączony z nauką zimowy wypoczynek.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Verbier– język niemiecki dla dorosłych 18+, opcja ze sportami zimowymi

Od 1200 CHF + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu niemieckiego dla dorosłych 18+ z zakwaterowaniem w hotelu, standard turystyczny: pokój 1 osobowy ze wspólną łazienką, śniadania.

Miejsce zakwaterowania oddalone jest od budynku szkoły ok. 40 minut komunikacją miejską

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, opłaty sezonowej, ubezpieczenia i transferu z/na lotnisko.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Zajęcia pozalekcyjne

Verbier– język niemiecki dla dorosłych 18+, opcja ze sportami zimowymiNa każdy tydzień jest przygotowywany szczegółowy plan zajęć, który w zależności od bieżących warunków, np.: pogodowych, może ulec lekkim modyfikacjom.

Szkoła proponuje  bezpłatne warsztaty językowe, a także zajęcia tematyczne, związane zarówno z nauką języka, jak i z ulubionym hobby – gotowaniem, wystrojem wnętrz, itp. Organizowane są wyjścia do miejscowych gospodarstw i restauracji, dyskusje przy lampce wina, yoga, pilates, zajęcia artystyczne i wiele innych.

W sezonie zimowym można wykupić pakiet narciarski lub snowboardowy w miejscowym, słynnym w całym świecie, ośrodku, można też skorzystać z dodatkowo płatnej propozycji szkoły, która zatrudnia dwie profesjonalne trenerki (zestawienie kosztów – na życzenie).

Verbier oferuje mnóstwo rozrywek, poczynając od sportu, poprzez wypady do licznych muzeów, aż po degustację miejscowej kuchni i regionalnych smakołyków.

Niezaprzeczalną wartością wyjazdu za granicę są międzynarodowe grupy zajęciowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata, co w efekcie pozwala ćwiczyć umiejętności posługiwania się językiem niemieckim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów