ANGLIA, BOURNEMOUTH – JĘZYK ANGIELSKI DLA RODZIN Z DZIEĆMI 10-16 LAT (1+1)

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: lekcje poranne

 • Max. 15 osób w grupie (dorośli i dzieci)

 • Każdy poniedziałek

  pomiędzy 03.VII a 12.VIII ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła jest wspaniale położona, w cichej i spokojnej willowej dzielnicy, zaledwie kilka kroków od centrum miasta i plaży. Imponujący, rozległy kampus otoczony jest zielenią. Mieszczą się tu świetnie wyposażone sale lekcyjne, multimedialne centrum do samodzielnej nauki, dwie aule wykładowe ze sprzętem DVD i rzutnikiem, laboratorium językowe oraz pokój wypoczynkowy. Dodatkowo słuchacze mogą korzystać ze słonecznego tarasu i pięknego ogrodu.

  Dla rodziców z dziećmi przygotowano program w wymiarze 20 godzin tygodniowo. Dzieci podzielone są na dwie grupy wiekowe: od 10 do 13  i od 14 do 16 lat. Zajęcia dla wszystkich trwają od 8.45 do 12.15, potem dorośli  mają czas wolny, a dzieci jedzą lunch i rozpoczynają popołudniowe aktywności.

  Bournemouth to jeden z popularniejszych w Anglii letnich kurortów. Urocze, pełne kolorów miasto, przepięknie położone nad morzem jest idealnym miejscem na rodzinny letni kurs językowy! I rodzice, i dzieci będą się tu czuli znakomicie!

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs języka angielskiego nad morzem dla rodzin - Bournemouth

2 694 GBP + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego przeznaczonego dla rodzin (1+1). Zakwaterowanie u rodziny, pokój 2 osobowy z używalnością łazienki i z wyżywieniem – dzieci śniadanie, lunch (w dni powszednie) i obiadokolacja, dorośli śniadanie i obiadokolacja.

Miejsca zakwaterowania (rodziny) oddalone są od szkoły od 5 minut spacerem do 40 minut komunikacją miejską.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z lotniska Heathrow, za rodzinę – 84 GBP

Zajęcia pozalekcyjne

Campus Bournemouth - kurs angielskiego dla rodzin z dziećmi 10-16 lat

Po zajęciach szkoła przygotowała dla dzieci wiele ciekawych aktywności. Wspólne zwiedzanie miasta, gry i zabawy, konkursy, sport, tematyczne party, zabawy na plaży, wizyta w oceanarium, zajęcia kreatywno – artystyczne, pikniki to tylko część atrakcji.

Dwa razy w tygodniu są w planie dalsze wycieczki. W środy są to wycieczki pół-dniowe, a soboty całodzienne.

Niedziela jest dniem dla rodziny – to czas wolny, który mogą wypełnić spacery, zwiedzanie  miasta i okolicy lub leniwe wylegiwanie się na plaży, smakowanie miejscowych specjałów w małych kafejkach i tradycyjna angielska herbatka w czarujących herbaciarniach.

Dorośli mogą po południu wypoczywać lub wybrać coś z bogatej oferty zajęć dodatkowych proponowanych przez szkołę (zajęcia sportowe, gra w boule, wyjścia na miasto itp.). To również dobry moment, żeby wykupić dodatkowe zajęcia językowe.

Między 5 a 18 sierpnia szkoła proponuje ofertę specjalną. W tym okresie rodzice mogą uczestniczyć w części zajęć przygotowanych dla dzieci, w tym w sobotnich, całodziennych wycieczkach, bez dodatkowych kosztów.

Zapytaj o więcej szczegółów