ZNAJDŹ OFERTĘ

Najchętniej wybierane kursy i obozy językowe za granicą

LONDYN

WIELKA BRYTANIA

ANGIELSKI

Dorośli 30+

20h/tyg.

Min. 1 tydzień

Kursy dla dorosłych

od 780 GBP za 1 tydzień

ST. JULIAN'S

MALTA

ANGIELSKI

Dorośli 30+

20h/tyg.

Min. 1 tydzień

Wyjazdy premium

od 995 Euro za 1 tydzień

LONDYN

WIELKA BRYTANIA

ANGIELSKI

12 lat – 17 lat

20h/tyg.

Min. 1 tydzień

Obozy młodzieżowe

od 1180 GBP za 1 tydzień

GZIRA

MALTA

ANGIELSKI

12 lat – 17 lat

20h/tyg.

Min. 1 tydzień

Obozy młodzieżowe

od 795 Euro za 1 tydzień

ST. JULIAN'S

MALTA

ANGIELSKI

Dzieci: 8 lat – 17 lat

Dzieci: 20h/tyg, Rodzice: 20h/tyg

Min. 1 tydzień

Wyjazdy rodzinne

od 2226 Euro za 1 tydzień

CAMBRIDGE

WIELKA BRYTANIA

ANGIELSKI

12 lat – 17 lat

15h/tyg.

Min. 1 tydzień

Kursy młodzieżowe premium

od 2360 GBP za 1 tydzień

Prezentowane oferty są jedną z wielu dostępnych opcji. Każdą z ofert przygotowujemy indywidualnie uwzględniając Państwa potrzeby.

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przez nas partnerskimi szkołami językowymi mającymi swoje lokalizacje w różnych częściach świata. Praktycznie w większości szkół byliśmy osobiście, sprawdzając program kursu, warunki nauki, zakwaterowanie i ofertę zajęć pozalekcyjnych.

Nasze szkoły funkcjonują praktycznie we wszystkich regionach Europy, jak również w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie, w krajach Ameryki Południowej i Środkowej, w Australii i w Nowej Zelandii. Dzięki tej różnorodności w naszej ofercie znajdą się propozycje spełniające wymagania i potrzeby każdego słuchacza.

Wszystkie szkoły, z którymi pracujemy, posiadają akredytacje przyznane przez instytucje właściwe dla danego kraju i/lub języka, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas kursów i obozów.

Wyjazdy językowe za granicę organizujemy już od 20 lat, w każdym przypadku podchodzimy do wyjazdów naszych klientów z wielką dbałością o szczegóły organizacyjne i komfort naszych Klientów. Towarzyszymy im oraz wspieramy na każdym etapie, by mogli czuć się bezpiecznie oraz w pełni korzystać z przygody, jaką jest nauka języka za granicą, często w bardzo oddalonych od Polski miejscach.

Przeczytaj, zanim wyjedziesz

Niezbędnik słuchacza – co każdy rodzic chciałby wiedzieć o zagranicznych obozach językowych dla młodzieży

Jak zagraniczny obóz językowy dla młodzieży wygląda w praktyce? Co się dzieje pierwszego dnia po przyjeździe? Ile godzin dziennie dziecko uczy się języka a ile spędza na rozrywce i zabawie, czy będzie uczyć się w grupach międzynarodowych? Gdzie może zamieszkać na czas kursu? Czy wychowawcy towarzyszą dzieciom w drodze do szkoły?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym niezbędniku.

Jak wybrać zagraniczny kurs językowy dla osoby dorosłej i o czym warto wiedzieć – Poradnik przed wyjazdem

W kursach językowych można przebierać do woli. Internet i platformy telewizyjne pozwalają w zasadzie na nieograniczony kontakt z „żywym”, codziennym słownictwem. Czy w tej sytuacji w ogóle warto inwestować w naukę język obcego za granicą?

Sprawdź jak to wygląda na miejscu i dlaczego warto inwestować swój czas i pieniądze w kursy wyjazdowe dla osób dorosłych.

Co warto wiedzieć o rodzinnych wyjazdach językowych za granicę? Przewodnik krok po kroku.

Proponujemy Państwu wspólną, wspaniałą przygodę na wakacje!

Będziecie całą rodziną spędzali czas, ucząc się i bawiąc, nie tylko oswajając język, ale także poznając nowe zwyczaje, nową kulturę i nowych przyjaciół. Dla każdego członka rodziny pomożemy wybrać odpowiedni kurs, zatroszczymy się o organizację wyjazdu, dokonamy rezerwacji i będziemy do dyspozycji przez cały czas Państwa pobytu za granicą.
Przed podjęciem decyzji warto przeczytać, jak taki wyjazd wygląda w praktyce.

Gdzie i kiedy wysłać po raz pierwszy swoje dziecko na obóz językowy za granicą dla młodzieży?

Nasze dzieci uczą się języków w szkole i poza szkołą – w prywatnych szkołach językowych, czy też na zajęciach indywidualnych. Jednak korzyści związanych z wyjazdem na obóz językowy za granicę dla młodzieży nie da się porównać z żadną inną formą nauki języka obcego!

Często rodzicom nie jest łatwo podjąć decyzję o wysłaniu dziecka po raz pierwszy na obóz językowy za granicą dla młodzieży. Postaramy się przekonać wszystkich wahających się rodziców, że warto się przemóc i pozwolić dziecku rozwinąć skrzydła. 🙂