Nasz zespół

Dagmara Gruszka-Ambroziak
Dagmara Gruszka-Ambroziakdyrektor zarządzający
Z wykształcenia germanistka z wieloletnim stażem w nauczaniu zarówno dorosłych jak i młodzieży. Założycielka i dyrektor zarządzający TplusT. Na co dzień dba o dobre relacje w zespole i zadowolenie Klientów. Gwarancja wysokiej jakości kursów językowych.
Nieustannie się dokształca, ukończyła kursy min. z zakresu zarządzania projektami i zarządzania zespołem. Bierze udział w kursach i konferencjach metodycznych organizowanych przez specjalizujące się w nauczaniu języków obcych stowarzyszenia, m.in. PASE, EduNation, IATEFL Poland. Certyfikowany coach i trenerka (International Certified Coach of ICC, Train the Trainer na UOUW). Ukończyła Akademię Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych (Personnnel Training Institut).

Kontakt bezpośredni: +48 600 486 913

Marta Kaliszuk
Marta Kaliszukkoordynator ds. szkoleń
Sprawnie organizuje pracę biura i całego zespołu lektorów. Odpowiedzialna za bieżący kontakt z Klientami i słuchaczami. Pierwsza pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wszystkich spraw dotyczących kursów. Klienci podkreślają również, że jest „mistrzynią w ogarnianiu papierkowej roboty”, choć ostatnio jest to bardziej “elektroniczna robota” niż papierkowa. Doświadczenie w zarządzaniu projektami doskonale sprawdza się w przypadku koordynowania kursami językowymi.
Praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność. „To ogromna satysfakcja, gdy mam swój udział w radości naszych słuchaczy, którym udaje się oswoić kolejny język, początkowo całkiem obcy, stopniowo coraz bardziej przyjazny” – z przejęciem mówi o swojej pracy.

Kontakt bezpośredni +48 501 092 356

Monika Siemieniacka
Monika Siemieniackakoordynator ds. wyjazdów językowych
Ekspert ds. rekrutacji, który umie słuchać potencjalnych współpracowników, dzięki czemu zespół TplusT to grupa ludzi o zbliżonych wartościach i podejściu do pracy i do Klienta. Jej mocną stroną jest dobieranie odpowiedniego lektora do potrzeb i oczekiwań Klienta i słuchaczy. Jednocześnie od 2006 r. odpowiada za koordynację wyjazdów międzynarodowych, jest więc doskonale zorientowana w ofertach i możliwościach zagranicznych szkół językowych, wiele z nich odwiedziła osobiście. „Organizowanie wyjazdów językowych jest dla mnie wielką radością i przygodą. Radość jest tym większa, im bardziej niecodzienne oczekiwania naszych Klientów uda mi się spełnić” – mówi o swojej pracy. Już kilkadziesiąt firm wysłało za jej pośrednictwem swoich pracowników za granicę.

Kontakt bezpośredni: +48 693 427 828

Agnieszka Tomczyszyn
Agnieszka Tomczyszynspecjalista ds. e-marketingu
Z wykształcenia geograf, ale już od 1997 roku związana z e-marketingiem, nowymi technologiami i Internetem. Ukończyła studia podyplomowe SGH z marketingu internetowego oraz posiada certyfikat Digital Marketing Qualification (DIMAQ). W trakcie kariery zawodowej prowadziła i uczestniczyła w bardzo różnorodnych projektach zarówno technologicznych jak i marketingowych. Realizowała z sukcesem kampanie oraz projekty digitalowe zarówno w Polsce jak i za granicą. Współtwórczyni konkursu technologicznego “New Tech – New Travel”. Obecnie z sukcesem wprowadza TplusT w świat marketingu internetowego. Prywatnie fanka dalekich wypraw offroadowych oraz nowinek technologicznych dla “smartdomu”, miłośniczka kotów.
Agnieszka Centkowska
Agnieszka Centkowskaspecjalista ds. obsługi klienta
Z wykształcenia germanista. Studia ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Cała jej kariera zawodowa związana jest z nauczaniem i promocją języka niemieckiego. W firmie TplusT zajmuje się pozyskiwaniem Klientów indywidualnych zainteresowanych nauką języka obcego na kursach i obozach za granicą oraz Klientów korporacyjnych zainteresowanych prowadzeniem kursów języków obcych dla swoich pracowników. Jej zalety to komunikatywność, otwartość, empatia i łatwość nawiązywania kontaktów w każdym środowisku. Ponadto jest nadal lektorem języka niemieckiego, a prowadzenie lektoratów jest nie tylko jej pracą ale również hobby.

Nasi lektorzy

Lektorzy współpracujący z TplusT

Współpracujemy z doświadczonymi i rzetelnymi lektorami dbając o wysoką jakość naszych usług. Polscy lektorzyabsolwentami wydziałów filologicznych i kolegiów językowych, a lektorzy natywni (tzw. native speaker) posiadają wyższe wykształcenie oraz międzynarodowe certyfikaty i dyplomy uprawniające do nauczania danego języka, takie jak CELTA, DELTA, CTEFL.

Nasi lektorzy mają doświadczenie w pracy z słuchaczami w firmach, znają nowoczesne metody nauczania języka w teorii i praktyce.

Do naszego zespołu zawsze szukamy osób o otwartej i twórczej osobowości, wykazujących się dużą kreatywnością i elastycznością niezbędną we współpracy z firmami.

Nasi Klienci

Nasi Partnerzy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

* pole obowiązkowe

Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.