JĘZYK ANGIELSKI DLA OSÓB DOROSŁYCH W CAMBRIDGE

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 15 godzin lekcyjnych po 60 minut

 • Układ zajęć: lekcje poranne

 • Max. 12 osób w grupie

 • Każdy poniedziałek ⇒

 • Informacje o szkole

  Budynek szkoły, ostatnio odnowiony i rozbudowany, z dużym ogrodem, usytuowany jest w samym centrum miasta. Słuchacze mają tu wspaniałe warunki do nauki i wypoczynku. Sale lekcyjne są jasne, przestronne i doskonale wyposażone, a bogata biblioteka i duża pracownia komputerowa zachęcają do samodzielnej pracy nad językiem. W wolnym czasie można przyłączyć się do aktywnego, studenckiego życia – w pubach, małych, uroczych kawiarenkach i klubach do późnej nocy nie cichnie śmiech, rozmowy i dyskusje.

  Cambridge to jedno z tych miejsc, gdzie naprawdę warto przyjechać na kurs językowy. Wspaniała architektura, mnóstwo zieleni, parków i ogrodów, wąskimi, krętymi uliczkami spieszą na wykłady studenci, śmigają rowery. Uniwersytet obchodził kilka lat temu swoje osiemsetne urodziny, ale miasto tak kipi życiem i energią, że trudno uwierzyć w tę okrągłą rocznicę.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Cambridge

635 GBP + 200 PLN

Cena 1-tygodniowego kursu angielskiego dla osób dorosłych z zakwaterowaniem u rodziny: pokój 1 osobowy z używalnością łazienki, śniadanie i obiadokolacja.

Miejsce zakwaterowania oddalone jest od szkoły o 20-30 min autobusem.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko w zależności od wybranego lotniska od 90 do 187 GBP

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe na kursie w Cambridge dla osób dorosłych

Po zajęciach językowych słuchacze mogą skorzystać z proponowanych przez szkołę aktywności.

Niektóre wliczone są w koszt kursu, a pozostałe wymagają niewielkiej dopłaty –  słuchacze pokrywają koszt przejazdów i biletów wstępu. Wielką popularnością cieszy się wspólne zwiedzanie miasta, rejsy po rzece Cam, wyjście na występ słynnego chóru Kings College,  wyjścia do muzeów i galerii. Szkoła organizuje pokazy filmowe, wieczory gier i quizów oraz dyskoteki. W weekendy można uczestniczyć w dalszych wycieczkach – do Londynu, Brighton, Oxfordu itp.

Koszt miejscowych atrakcji to 6 – 20 GBP, koszt dalszych wycieczek waha się od 30 do 50 GBP.

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają możliwość integracji  i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem angielskim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

Zapytaj o więcej szczegółów