OBÓZ Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM DLA MŁODZIEŻY 11-16 LAT

 • Obóz 1-tygodniowy

 • 18 godzin lekcyjnych po 60 minut

 • Układ zajęć: 4,5 x 60 min.
  lekcje poranne

 • Max. 14 osób w grupie

 • Rozpoczęcie obozu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 07.VII a 10.VIII ⇒

 • Informacje o szkole

  Lord Wandsworth College to ekskluzywna, prywatna szkoła z internatem, na granicy hrabstwa Hampshire i Surrey, 1,5 godziny samochodem od Londynu. Na pięciuset hektarowej powierzchni znajdują się budynki mieszkalne i dydaktyczne oraz znakomite zaplecze sportowe – boiska do piłki nożnej i rugby, bieżnia, korty tenisowe, 2 hale sportowe oraz 25-cio metrowy, podgrzewany, kryty basen. Młodzież ma do dyspozycji nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, przytulny pokój wypoczynkowy, aulę i salę widowiskową, gdzie odbywają się przedstawienia teatralne. Kampus tonie w zieleni, dlatego jest tu mnóstwo miejsca na zabawę i spacery.

  Zajęcia lekcyjne odbywają się w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Podzielone są one na dwa moduły. Pierwsze trzy godziny to język ogólny, a ostatnie 1,5 h to tematyczne zajęcia warsztatowe. W ramach warsztatów szkoła proponuje studentom 6 opcji do wyboru: dziennikarstwo, kultura brytyjska, produkcja filmowa i social media, język sportu – rugby, football, tenis i krykiet, dyskusje, prezentacje i wystąpienia publiczne, przygotowanie do FCE

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Lord Wandsworth College - kampus

950 GBP + 200 PLN

Cena tygodniowego obozu z językiem angielskim dla młodzieży 11-16 lat z zakwaterowaniem w kampusie (pokój 1/5 osobowy ze wspólną łazienką). Dostępna jest wyposażona kuchnia, dzięki czemu w ciągu dnia można zrobić sobie coś do picia lub drobną przekąskę.

Budynki mieszkalne i dydaktyczne oraz zaplecze sportowe znajdują się na terenie kampusu.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu oraz rozszerzonej opcji ubezpieczenia.

Dodatkowa opłata:

 • Transfer z/na lotnisko Heathrow lub Gatwick – 100 GBP
 • Zwrotny depozyt na wypadek szkód i zniszczeń – 50 GBP

Zajęcia pozalekcyjne

Lord Wandsworth College -obóz językowy dla młodzieży

Po zajęciach z języka angielskiego młodzież może korzystać z różnorodnych atrakcji.

Szkoła organizuje pokazy filmowe, warsztaty teatralne, taniec i zajęcia fitness, gry i quizy, klub młodych kucharzy, zajęcia sportowe (piłka nożna, badminton, rugby, koszykówka, tenis, tenis stołowy, mini olimpiady), dyskoteki tematyczne, spacery po okolicy, w związku z tym młodzież nie ma szans na nudę. W tygodniu jest czas na dwie całodzienne wycieczki. W soboty chętni mogą wziąć udział w fakultatywnych, półdniowych wycieczkach, których koszt wynosi od 25 do 35 GBP.

Na życzenie szkoła organizuje lekcje tenisa z trenerem. Koszt zajęć – 120 GBP/tyg.

Proponowany przez szkołę program może ulec lekkim modyfikacjom z uwagi, np. na pogodę. Młodzież przez cały dzień jest pod opieką osób dorosłych. A zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość używania języka angielskiego w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności z rówieśnikami z całego świata.