JĘZYK NIEMIECKI Z ZAJĘCIAMI KULTUROWYMI W WIEDNIU – DLA MŁODZIEŻY 16-19 LAT

 • Kurs 2-tygodniowy

 • 20 + 5 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć:

  poranne lekcje językowe – 20 h/tyg.
  popołudniowe zajęcia kulturowe – 5 h/tyg.

 • Max. 15 osób w grupie

 • Każdy poniedziałek lipca
  01, 07, 14, 21, 28 lipca ⇒

 • Informacje o szkole

  Budynek szkoły, elegancki i stylowy usytuowany jest w ekskluzywnej dzielnicy ambasad, tylko 30 minut komunikacją miejską od centrum miasta i nowoczesnego kampusu, w którym młodzież jest zakwaterowana w wygodnych  2-4 osobowych pokojach z łazienkami. Szkołę otacza piękny, zielony park, gdzie młodzi słuchacze mogą korzystać z boisk do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki.

  W Wiedniu żyje się wspaniale! Jest to oficjalnie potwierdzone. Wiedeńczycy mają szczęście mieszkać w jednym z najlepszych do życia miast na świecie.

  Zapraszamy Was do Wiednia na wakacyjny obóz językowy i na cudowną wiedeńską przygodę!

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Obóz językowy dla młodzieży w Wiedniu (16-19 lat)

1183 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego obozu z językiem niemieckim oraz zajęciami kulturowymi dla młodzieży w wieku 16 -19 lat. Zakwaterowanie w kampusie: pokój 2-4 osobowy z własną łazienką. Śniadania i obiadokolacje.

Kampus jest oddalony od szkoły o 20-30 minut komunikacją miejską. Młodzież pokonuje tę drogę w grupie, jednak samodzielnie, bez dozoru wychowawców.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia przelotu, transferu, biletów komunikacji miejskiej, wycieczek i dodatkowego programu kulturalnego (opcjonalnie) oraz ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko lub dworzec kolejowy – 80 EUR
 • Ubezpieczenie proponowane przez szkołę – 18 EUR/tyg.
 • Koszt transportu publicznego – ok. 18 EUR/tyg.

⇒ Sprawdź koszty opcjonalne

Zajęcia pozalekcyjne

Obóz językowy w Wiedniu dla młodzieży - wycieczki - Prater

Po zajęciach przewidziane są liczne atrakcje – zwiedzanie miasta, gry, quizy, barbecue, dyskoteki, a dla chętnych nawet lekcje walca wiedeńskiego.

Obóz przeznaczony jest dla starszej, samodzielnej młodzieży, tak więc opiekunowie służą radą i pomocą, ale nie kontrolują nastolatków, dając im wiele swobody i możliwość organizowania części wolnego czasu we własnym zakresie.

Za dodatkową opłatą dostępne są dalsze, całodzienne i pół-dniowe wycieczki, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, z opłaconym wstępem do największych wiedeńskich atrakcji, na przykład do parku rozrywki Prater oraz wyjścia na koncerty do światowej sławy filharmonii.

Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość integracji  z rówieśnikami, a tym samym ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.