KURS NIEMIECKIEGO Z ELEMENTAMI KULTUROWYMI W WIEDNIU DLA DOROSŁYCH

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 + 5 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć:

  poranne lekcje językowe – 20 h/tyg.
  popołudniowe zajęcia kulturowe – 5 h/tyg.

 • Max. 12 osób w grupie

 • Każdy poniedziałek  ⇒

 • Informacje o szkole

  Nasza partnerska szkoła znajduje się w dzielnicy ambasad – Landstrasse, skąd blisko do centrum Wiednia i jego największych atrakcji.

  Stylowa, zabytkowa kamienica mieści nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, bibliotekę multimedialną i pokój wypoczynkowy, gdzie serwowana jest świetna kawa i drobne przekąski. Wnętrza są niezwykle barwne i energetyczne, zachęcające do nauki, która jest tu połączona ze świetną zabawą.

  Kurs niemieckiego w Wiedniu to możliwość poznawania języka w niepowtarzalnej atmosferze tego jedynego w swoim rodzaju miasta – miasta muzyki, sztuki, ale także słodkości z tortem Sachera na czele i… rowerzystów, bo właśnie rower jest ulubionym pojazdem ekologicznie zorientowanych Wiedeńczyków.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs języka niemieckiego w Wiedniu dla dorosłych

599 Euro + 200 PLN

Cena 1-tygodniowego kursu z językiem niemieckim oraz zajęciami kulturowymi dla dorosłych. Zakwaterowanie u rodziny: pokój 1 osobowy, z używalnością łazienki i kuchni, śniadania i obiadokolacje.

Odległość od szkoły to od 20 do 45 minut jazdy komunikacją miejską.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia przelotu, transferu, depozytu za klucze i ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko lub dworzec kolejowy – 80 EUR
 • Ubezpieczenie proponowane przez szkołę – 18 EUR/tyg.
 • Depozyt za klucze – ok. 100 EUR

Zajęcia pozalekcyjne

Kurs niemieckiego dla dorosłych w Wiedniu - zwiedzanie miasta

W czasie wolnym od zajęć szkoła przygotowała dla słuchaczy wspaniały, niezwykle inspirujący program przybliżający kulturę, sztukę i codzienne życie Wiedeńczyków.  Nie sposób jednym tchem wymienić nawet niewielkiej części atrakcji tego niezwykłego miasta, więc z pewnością na nudę nie będzie ani chwili.

Słuchacze mogą wspólnie zwiedzać miasto z przewodnikiem, odwiedzać wspaniałe muzea i galerie, można także zapisać się na kurs wiedeńskiego walca.

Obowiązkowym punktem programu jest wyprawa  do Schönbrunn. Może w przepięknych ogrodach, otaczających pałac, uda Wam się usłyszeć echo śmiechu cesarzowej Sissi…

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata, a zajęcia pozalekcyjne dają możliwość integracji  i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów