JĘZYK NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY 10-17 LAT W BAD SCHUSSENRIED

 • Obóz 2-tygodniowy

 • 25 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: lekcje poranne

 • Max. 10 osób w grupie

 • Rozpoczęcie obozu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 02.VI a 20.X ⇒

 • Informacje o szkole

  Kampus szkolny otoczony jest pięknym parkiem i znajduje się jest niedaleko centrum miasta. Kompleks nowoczesnych budynków mieści sypialnie, część dydaktyczną, pracownie artystyczne, oraz zaplecze sportowe – boiska, kryte korty tenisowe, kryty basen, mini golf, halę fitness i ściankę wspinaczkową. Ponieważ szkoła specjalizuje się w nauczaniu języków,w związku z tym młodzi studenci mają do dyspozycji mnóstwo pomocy naukowych oraz doskonale wyposażone sale lekcyjne.

  Bad Schussenried – to niewielkie miasteczko jest znanym i uznanym  kurortem, słynnym ze swych uzdrawiających błotnych kąpieli. Wizytówką i główną atrakcją miasta jest wspaniały, dwunastowieczny klasztor. Położone malowniczo między jeziorem Bodeńskim, Dunajem i rzeką Iller, w niezwykle urokliwej, a zarazem spokojnej i bezpiecznej okolicy, jest wymarzonym miejscem na letni i zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Teren kampusu w Bad Schussenried

1 930 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego obozu z językiem niemieckim dla młodzieży 10 - 17 lat z zakwaterowaniem w kampusie (sypialnie są 2 osobowe, z balkonami i własnymi łazienkami.).

Sale dydaktyczne, sypialnie jak i zaplecze rekreacyjno-sportowe znajdują się w na terenie kompleksu.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu oraz rozszerzonej opcji ubezpieczenia, dlatego należy je uwzględnić.

 • Transfer z/na lotnisko w Monachium – 280 EURO
 • Transfer z/na lotnisko w Zurychu – 220 EURO

Zajęcia pozalekcyjne

Młodzież ma do dyspozycji nowoczesny kampus

Po zajęciach lekcyjnych szkoła organizuje liczne, ciekawe zajęcia dodatkowe.

Młodzież ma do wyboru aktywności sportowe na świeżym powietrzu – m.in. górskie wycieczki rowerowe i piesze, koszykówkę, siatkówkę itp. Do dyspozycji młodzieży jest kryty basen, hala sportowa i ścianka wspinaczkowa, nie mniej jednak, przewidziane są także zajęcia artystyczno – kreatywne.

Dwa razy w tygodniu w planie są wycieczki, w środy  popołudniowa, a w soboty całodzienna.

Wieczorem jest czas na dyskoteki, wspólne oglądanie filmów itp.

Młodzież przez cały dzień pozostaje pod opieką dorosłych wychowawców.

Grupy są międzynarodowe, ponieważ w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość integracji  z rówieśnikami, dzięki czemu ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób wychodzą poza godziny lekcyjne.