JĘZYK NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY 13-16 LAT W BLOSSIN K. BERLINA

 • Obóz 2-tygodniowy

 • 15 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 3 x 45 min.
  lekcje poranne

 • Max. 12 osób w grupie

 • Rozpoczęcie obozu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 23.06 a 11.08 ⇒

 • Informacje o szkole

  Zapraszamy na kurs języka niemieckiego połączonego ze sportami wodnymi do Blossin, niewielkiej miejscowości położonej pod Berlinem, nad jeziorem Wolziger See. Berlin otoczony jest licznymi, pięknymi jeziorami. Jest tu mnóstwo wspaniałych miejsc na wycieczki rowerowe, żeglowanie, rejsy statkiem, pływanie.

  Rozległy kampus położony jest nad samym brzegiem jeziora. Kompleks budynków mieści pomieszczenia dydaktyczne, sypialnie i kafeterię, młodzież ma do dyspozycji wspaniałe zaplecze sportowe. Jest to  spokojnie, ciche i bardzo bezpiecznie miejsce, idealne na letni wypoczynek dla młodszej młodzieży.

  Młodzież zakwaterowana jest w pokojach 2/3 osobowych, z własną łazienką.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Blossin- zaplecze sportowe w kampusie

1 880 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego obozu z językiem niemieckim dla młodzieży 13 - 16 lat z zakwaterowaniem w kampusie (pokój 2/3 osobowy ze wspólną łazienką). Obóz uwzględnia sporty wodne.

Sale dydaktyczne, sypialnie jak i zaplecze rekreacyjno-sportowe znajdują się w na terenie kompleksu.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu oraz rozszerzonej opcji ubezpieczenia.

Zajęcia pozalekcyjne

Berlin-Blossin zajęcia pozalekcyjne na obozie z językiem niemieckim dla młodzieży

Po zajęciach językowych w programie są liczne atrakcje. Młodzież może wybierać aktywności sportowe (m.in. kajaki, żeglowanie, surfing,  badminton, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, wspinaczka na ściance, fitness), gry i zabawy, grillowanie i ogniska na plaży, dyskoteki i wieczory filmowe. Można się kąpać, opalać, wziąć udział w mini- olimpiadzie, wyruszyć na wycieczkę rowerową.

Dwa razy w tygodniu w planie są wycieczki, jedna popołudniowa w tygodniu i jedna całodzienna, sobotnia. Jest to idealne miejsce na naukę połączoną z letnim wypoczynkiem, zwłaszcza dla aktywnej młodzieży, która lubi sporty wodne.

Szkoła przygotowuje szczegółowy cotygodniowy plan zajęć, który może ulec lekkim modyfikacjom z uwagi na pogodę. Po obiedzie są zwykle dwie z aktywności sportowych (do wyboru), wieczorną propozycją może być grillowanie, wspólne oglądanie filmów, dyskoteka itp.

Młodzież przez cały dzień pozostaje pod opieką dorosłych wychowawców.

Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość integracji  z rówieśnikami i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów