Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Młodzi Liderzy – kurs po angielsku dla młodzieży

MŁODZI LIDERZY – WARSZTATY ONLINE DLA MŁODZIEŻY PO ANGIELSKU

 • Kurs jest przeznaczony dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat.

 • Kurs obejmuje 15 godzin lekcyjnych trwających po 50 minut z nauczycielem oraz 7 razy po 50 minut tzw. aktywności pozalekcyjnych. Zajęcia lekcyjne odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:15-12:20, a aktywności pozalekcyjne w pon., wt., czw. w godz. 13:00-13:50 i w śr. i pt. w godz. 13:00-14:30 czasu polskiego.

 • Kurs może trwać od 1 tygodnia do 4 tygodni. Do kursu można dołączyć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie, między 15 czerwca a 17 sierpnia 2020 roku.

 • Zajęcia odbywają się w w języku angielskim, w grupach międzynarodowych, których maksymalna wielkość wynosi 14 osób.

 • Wszystkie zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym za pomocą platformy online. 2 godziny lekcyjne dziennie skoncentrowane są na ćwiczeniu umiejętności przywódczych uczestników kursu. Każdy tydzień kursu poświęcony jest innej tematyce z tym związanej. (Pełen cykl pracy nad umiejętnościami przywódczymi zajmuje łącznie 4 tygodnie). Kolejna godzina lekcyjna nie dotyczy już tzw. umiejętności przywódczych, ale koncentruje się również na zagadnieniach interesujących młodych ludzi. Są to tzw. warsztaty specjalistyczne. Tutaj również co tydzień jest inna tematyka warsztatów (Młody Dziennikarz / Film i media społecznościowe / Nowoczesna sztuka / Debata, prezentacje i wystąpienia publiczne / Język sportu).

  Dodatkowo po przerwie na lunch codziennie (poza środą) organizowane są tzw. zajęcia pozalekcyjne w formie tzw. Klubu fitnessu i Klubu kultury. W środy po przerwie na lunch organizowana jest wirtualna wycieczka a w piątki dodatkowo po Klubie fitnessu / Klubie kultury przewidziana jest tzw. Impreza piątkowa.

 • Kursy organizuje jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, mająca swoją siedzibę w londyńskim Wimbledonie. Szkoła od kilku lat otrzymuje pierwsze miejsce w rankingu szkół języka angielskiego organizowanym przez British Council.

Młodzi Liderzy – kurs po angielsku dla młodzieży

Cały kurs prowadzony jest w języku angielskim, nie jest jednak kursem językowym. Dlatego udział w tym kursie dostępny jest dla młodych osób, które zakwalifikują się do niego pod względem znajomości języka.

Na kursie młodzież:

 • poćwiczy w praktyce umiejętności przywódcze niezbędne dla młodych liderów w XXI wieku

 • weźmie udział w fantastycznych warsztatach specjalistyczny

 • weźmie udział w dodatkowych zajęciach sportowych i/lub kulturalnych

 • pozna swoich rówieśników z różnych zakątków świata

 • spędzi miło i efektywnie czas nie tylko na nauce, ale również na zabawie

Zadzwoń, zapytaj o dostępność

Cena za 1 tydzień

220£

Cena za 2 tygodnie

410£

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.