Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Online Angielski dla dzieci i młodzieży 7-17 lat

ANGIELSKI ONLINE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 7-17 LAT

 • Kurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat.

 • W tygodniu odbywa się 20 godzin lekcyjnych trwających po 40 minut, między godziną 9:00 a 13:00 czasu polskiego. Wszystkie lekcje odbywają się na żywo za pomocą platformy online i prowadzone są przez lektora w czasie rzeczywistym.

 • Kurs może trwać wybraną ilość tygodni, tj. minimum od 1 do maksymalnie 8 tygodni. Do kursu można dołączyć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie, między 22 czerwca a 10 sierpnia 2020 roku.

 • Zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych zarówno poziomem językowym jak i wiekiem uczestników. Grupy są międzynarodowe, a ich maksymalna wielkość wynosi 12 osób.

 • Zajęcia prowadzone są przez lektorów z wykorzystaniem interaktywnych ćwiczeń, gier i quizów, tak aby nie tylko służyły ćwiczeniu wszystkich umiejętności językowych, ale też aby były jak najbardziej ciekawe i angażujące dla uczestników kursu. Treści i forma zajęć dopasowane są do grupy wiekowej uczestników.

  W trakcie zajęć uczestnicy biorą również udział w wirtualnych wycieczkach, lekcjach rysunku, konkursach muzycznych czy też w ćwiczeniach sportowych.

 • Kursy organizuje jedna z najbardziej prestiżowych szkół mająca swoje placówki w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie. Szkoła ma 65 letnią tradycję w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Online English for Kids and Teens

Na kursie dzieci i młodzież:

 • poćwiczą swój angielski poprzez naukę połączoną z różnego rodzaju aktywnościami

 • poznają swoich rówieśników z różnych zakątków świata

 • spędzą miło i efektywnie czas nie tylko na nauce ale również na zabawie

Zadzwoń, zapytaj o dostępność

Cena za 1 tydzień

250£

Cena za 2 tygodnie

500£

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.