Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Online Angielski dla dzieci i młodzieży 8-17 lat

ANGIELSKI ONLINE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 8-17 LAT

 • Kurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat.

 • Kurs obejmuje 15 godzin lekcyjnych trwających po 50 minut z lektorem plus 7 razy po 50 minut tzw. aktywności pozalekcyjnych. Zajęcia lekcyjne odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:15-12:20 plus aktywności pozalekcyjne w pon., wt., czw. w godz. 13:00-13:50 i w śr. i pt. w godz. 13:00-14:30 czasu polskiego.

 • Kurs może trwać wybraną ilość tygodni, tj. minimum od 1 tygodnia. Do kursu można dołączyć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie, między 15 czerwca a 17 sierpnia 2020 roku.

 • Zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych zarówno poziomem językowym jak i wiekiem uczestników. Grupy są międzynarodowe, a ich maksymalna wielkość wynosi 14 osób.

 • Wszystkie zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym za pomocą platformy online. Przez 2 godziny lekcyjne dziennie skoncentrowane są na ćwiczeniu umiejętności językowych uczestników kursu. Kolejna godzina lekcyjna to tzw. warsztaty specjalistyczne. Co tydzień jest inna tematyka warsztatów (Młody Dziennikarz / Film i media społecznościowe / Nowoczesna sztuka / Debata, prezentacje i wystąpienia publiczne / Język sportu).

  Dodatkowo po przerwie na lunch codziennie (poza środą) organizowane są tzw. zajęcia pozalekcyjne w formie tzw. Klubu fitnessu i Klubu kultury. W środy po przerwie na lunch organizowana jest wirtualna wycieczka a w piątki dodatkowo po Klubie fitnessu / Klubie kultury przewidziana jest tzw. Impreza piątkowa.

 • Kursy organizuje jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, mająca swoją siedzibę w londyńskim Wimbledonie. Szkoła od kilku lat otrzymuje pierwsze miejsce w rankingu szkół języka angielskiego organizowanym przez British Council.

Online General English for Kids & Teens 8-17

Na kursie dzieci i młodzież:

 • poćwiczą swój angielski podczas standardowych zajęć językowych

 • wezmą udział w fantastycznych warsztatach specjalistyczny

 • wezmą udział w dodatkowych zajęciach sportowych i/lub kulturalnych

 • poznają swoich rówieśników z różnych zakątków świata

 • spędzą miło i efektywnie czas nie tylko na nauce ale również na zabawie

Zadzwoń, zapytaj o dostępność

Cena za 1 tydzień

220£

Cena za 2 tygodnie

410£

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.