Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Online Angielski dla dzieci i młodzieży 8-12 i 13-17 lat

ANGIELSKI ONLINE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 8-12 I 13-17 LAT

 • Kurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 12 i od 13 do 17 lat.

 • Kurs obejmuje 10 godzin lekcyjnych trwających po 45 minut plus 5 x 45 minut zajęć pozalekcyjnych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w dwóch terminach: 9:00-11:35 lub 18:00-20:35 czasu polskiego.

 • Kurs może trwać wybraną ilość tygodni, tj. minimum od 1 tygodnia. Do kursu można dołączyć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie, między 29 czerwca a 24 sierpnia 2020 roku.

 • Zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych poziomem językowym uczestników. Grupy są międzynarodowe, a ich maksymalna wielkość wynosi 8 osób.

 • Wszystkie lekcje odbywają się na żywo za pomocą platformy online.Dwie pierwsze godziny to standardowe lekcje dopasowane swoim programem nie tylko do poziomu, ale też do wieku uczestników kursu. Im młodsi uczestnicy, tym więcej nauka połączona jest z zabawą, a im starsi tym sposób pracy staje się bardziej usystematyzowany, a lekcje skoncentrowane na ćwiczeniu konkretnych umiejętności językowych uczestników kursu. Kolejna godzina to zajęcia kulturalno-socjalne, skoncentrowane bardziej na integracji i wspólnym spędzeniu czasu przez uczestników kursu.

 • Kursy organizuje jedna z największych szkół języka angielskiego na świecie mająca swoje placówki w Europie, USA, Kanadzie, Afryce, Australii i Nowej Zelandii. Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Online English for Teens - Angielski online dla dzieci i młodzieży

Na kursie młodzież:

 • podniesie swoje umiejętności z języka angielskiego, z naciskiem na komunikację językową

 • pozna swoich rówieśników z różnych zakątków świata

 • spędzi miło i efektywnie czas

Cena regularna za 1 tydzień

189

Cena regularna za 2 tygodnie

308

Cena specjalna przy zakupie do 30.06.2020 r.

139

Cena specjalna przy zakupie do 30.06.2020 r.

258

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.