Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Online Angielski indywidualnie 5 x 50 minut

ANGIELSKI INDYWIDUALNIE ONLINE 5 X 50 MINUT

 • Kurs jest przeznaczony dla osób w wieku od 16 lat, jednak głównie zalecany jest dla osób dorosłych.

 • Kurs obejmuje 5 godzin lekcyjnych w tygodniu trwających po 50 minut z lektorem.  Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych między kursantem a szkołą, między 10:00 a 22:00 czasu polskiego.

 • Kurs może trwać wybraną ilość tygodni, tj. minimum od 1 tygodnia. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie.

 • Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym, czyli są to tzw. lekcje one-to-one.

 • Zajęcia indywidualne prowadzone są w czasie rzeczywistym. Zarówno zakres tematyczny, gramatyczny jak i leksykalny są całkowicie dostosowane do potrzeb kursanta. Zajęcia mogą obejmować zarówno język ogólny, jak i biznesowy, czy też specjalistyczny (np. język prawniczy, medyczny, awiacja). Mogą również przygotowywać do wybranego z egzaminów językowych. Jest to szczegółowo określane przez kursanta na początku kursu.
  Tego rodzaju kurs jest świetnym rozwiązaniem, dla osoby, która ma jasno określony cel i chce się na nim skoncentrować, np. ćwiczenie wymowy angielskiej, lub negocjowanie po angielsku, lub przygotowanie do IELTS.
  Olbrzymią wartością tego kursu jest fakt, że zajęcia prowadzone są przez lektora natywnego posiadającego wiedzę z tego zakresu, którego kurs dotyczy. To znaczy, że np. kurs z zakresu języka medycznego prowadzi lektor, dla którego język angielski jest językiem rodzimym, ale również posiadający wiedzę z zakresu języka specjalistycznego charakterystycznego dla branży medycznej.

 • Kursy organizuje jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, mająca swoją siedzibę w londyńskim Wimbledonie. Szkoła od kilku lat otrzymuje pierwsze miejsce w rankingu szkół języka angielskiego organizowanym przez British Council.

Online one-to-one English

Na kursie jako uczestnik:

 • podniesiesz swoje umiejętności językowe z angielskiego z obszaru, na którym Ci najbardziej zależy

 • całkowicie dostosujesz plan zajęć do swoich możliwości czasowych

 • otrzymasz wszystkie materiały dydaktyczne wykorzystywane podczas zajęć

 • spędzisz miło i efektywnie czas

Zadzwoń, zapytaj o dostępność

Cena za 1 tydzień

280£

Cena za 2 tygodnie

530£

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.