Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Online Angielski ogólny 10 x 45 minut

ANGIELSKI OGÓLNY ONLINE 10 X 45 MINUT

 • Kurs jest przeznaczony dla osób w wieku od 16 lat, czyli dla młodzieży i osób dorosłych.

 • Kurs obejmuje 10 godzin lekcyjnych trwających po 45 minut. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w kilku terminach do wyboru: 9:00-10:30, 13:14:30, 17:00-18:30 lub 21:00-22:30 czasu polskiego.

 • Kurs może trwać wybraną ilość tygodni, tj. minimum od 1 tygodnia Do kursu można dołączyć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie.

 • Zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych poziomem językowym uczestników. Grupy są międzynarodowe, a ich maksymalna wielkość wynosi 8 osób.

 • Wszystkie zajęcia prowadzone są przez lektora w czasie rzeczywistym za pomocą platformy online. Pierwsza część zajęć poświęcona jest min. na wprowadzeniu, omówieniu i wyjaśnieniu nowego materiału, druga część zajęć to głównie wspólna praca uczestników kursu (w parach i/lub w podgrupach) pod okiem nauczyciela. Dodatkowo na zakończenie każdego spotkania lektor przekazuje uczestnikom materiał do przygotowania się do kolejnych zajęć(np. przeczytanie tekstu, odsłuchanie słuchanki, obejrzenie filmu), tak aby na zajęciach poświęcaj więcej czasu na aktywną naukę. Szkoła zachęca kursantów do przygotowywania się do zajęć wspólnie, czyli online wraz z pozostałymi uczestnikami kursu, tak aby wzmacniać efekt komunikowania się w języku angielskim.

  Kursanci mogą nie tylko uczestniczyć w zajęciach online, ale również mają dostęp w wymiarze 24/7 do platformy e-learningowej szkoły, umożliwiającej samodzielną naukę poza zajęciami. Dostęp ten jest udostępniany kursantom na 3 miesiące, czyli na czas trwania kursu online oraz po jego zakończeniu.

 • Kursy organizuje jedna z największych szkół języka angielskiego na świecie mająca swoje placówki w Europie, USA, Kanadzie, Afryce, Australii i Nowej Zelandii. Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Online General English 10x45 minut

Na kursie jako uczestnik:

 • podniesiesz swoje umiejętności językowe z angielskiego poprzez naukę połączoną z różnego rodzaju aktywnościami w trakcie zajęć online na żywo

 • otrzymasz wszystkie materiały dydaktyczne wykorzystywane podczas zajęć, w tym e-podręczniki

 • dostaniesz na 3 miesiące dostęp 24/7 do platformy e-learningowej do samodzielnej nauki, z której będziesz mogła/mógł korzystać również po zakończeniu kursu

 • nawiążesz nowe kontakty z ludźmi z różnych zakątków świata

 • spędzisz miło i efektywnie czas nie tylko na nauce, ale również na zabawie (wirtualne spotkania pozalekcyjne)

Zadzwoń, zapytaj o dostępność

Cena za 1 tydzień

149

Cena za 2 tygodnie

248

Cena specjalna przy zakupie do 30.06.2020 r.

99za 1 tydzień

Cena specjalna przy zakupie do 30.06.2020 r.

198za 2 tygodnie

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.