Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Online Angielski ogólny 15 x 50 minut

ANGIELSKI OGÓLNY ONLINE 15 X 50 MINUT

 • Kurs jest przeznaczony dla osób w wieku od 16 lat, czyli dla młodzieży i osób dorosłych.

 • Kurs obejmuje 15 godzin lekcyjnych trwających po 50 minut z lektorem plus 5 godzin lekcyjnych po 50 minut tzw. blended learning. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w dwóch terminach do wyboru: 10:15-13:00 lub 15:00-17:45 czasu polskiego.

 • Kurs może trwać wybraną ilość tygodni, tj. minimum od 1 tygodnia. Do kursu można dołączyć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie.

 • Zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych poziomem językowym uczestników. Grupy są międzynarodowe, a ich maksymalna wielkość wynosi 14 osób.

 • 15 godzin lekcyjnych prowadzonych jest przez lektora w czasie rzeczywistym. Natomiast pozostałe 5 godzin (tzw. blended learning) to samodzielna praca na platformie e-learningowej wykonywana przez kursanta w dowolnym czasie, monitorowana i sprawdzana przez lektora.

  Kursanci mogą nie tylko uczestniczyć w zajęciach online, ale również mają dostęp w wymiarze 24/7 do platformy e-learningowej szkoły, umożliwiającej samodzielną naukę poza zajęciami. Dostęp ten jest udostępniany kursantom na 3 miesiące, czyli na czas trwania kursu online oraz po jego zakończeniu.

  Szkoła organizuje również w ramach aktywności pozalekcyjnych tzw. wirtualne spotkania uczestników kursu. Spotkania mają charakter integracyjny i towarzyski.

 • Kursy organizuje jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, mająca swoją siedzibę w londyńskim Wimbledonie. Szkoła od kilku lat otrzymuje pierwsze miejsce w rankingu szkół języka angielskiego organizowanym przez British Council.

Online General English 15x50 minut

Na kursie jako uczestnik:

 • podniesiesz swoje umiejętności językowe z angielskiego poprzez naukę połączoną z różnego rodzaju aktywnościami w trakcie zajęć online na żywo

 • otrzymasz wszystkie materiały dydaktyczne wykorzystywane podczas zajęć, w tym e-podręczniki

 • dostaniesz na 3 miesiące dostęp 24/7 do platformy e-learningowej do samodzielnej nauki, z której będziesz mogła/mógł korzystać również po zakończeniu kursu

 • nawiążesz nowe kontakty z ludźmi z różnych zakątków świata

 • spędzisz miło i efektywnie czas nie tylko na nauce, ale również na zabawie (wirtualne spotkania pozalekcyjne)

Zadzwoń, zapytaj o dostępność

Cena za 1 tydzień

165£

Cena za 2 tygodnie

280£

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.