Strona główna>Kursy językowe online #ZaGranicą>Online Angielski ogólny 20 x 50 minut

ANGIELSKI OGÓLNY ONLINE 20 X 50 MINUT

 • Kurs jest przeznaczony dla osób w wieku od 14 lat, czyli dla młodzieży i osób dorosłych.

 • Kurs obejmuje 20 godzin lekcyjnych trwających po 50 minut. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku między godziną 10:00 a 14:00 czasu polskiego.

 • Kurs może trwać wybraną ilość tygodni, tj. minimum od 1 do maksymalnie 11 tygodni. Do kursu można dołączyć w każdy poniedziałek, w wybranym przez siebie terminie.

 • Zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych zarówno poziomem językowym jak i wiekiem uczestników. Grupy są międzynarodowe, a ich maksymalna wielkość wynosi 12 osób, z czego średnia wielkość grupy wynosi 9 osób.

 • Wszystkie zajęcia prowadzone są przez lektorów w czasie rzeczywistym za pomocą platformy online. Kursanci otrzymują dostęp do e-podręczników, tak aby zajęcia miały bardziej ustrukturyzowaną formę. Główny nacisk kładziony jest jednak na ćwiczenie płynności i poprawności wypowiedzi.

  Kursanci mogą nie tylko uczestniczyć w zajęciach online, ale również mają dostęp w wymiarze 24/7 do platformy e-learningowej szkoły, umożliwiającej samodzielną naukę poza zajęciami. Dostęp ten jest udostępniany kursantom na rok, co oznacza, ze mogą z tej platformy korzystać również po zakończeniu kursu online.

  Szkoła organizuje również w ramach aktywności pozalekcyjnych tzw. wirtualne spotkania uczestników kursu. Spotkania mają charakter towarzyski (wspólne „wyjście do pubu”, gotowanie, oglądanie filmu, itp. aktywności).

 • Kursy organizuje jedna z najbardziej prestiżowych szkół, mająca swoje placówki w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie. Szkoła ma 65 letnią tradycję w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

Online General English 20x50 min.

Na kursie jako uczestnik:

 • podniesiesz swoje umiejętności językowe z angielskiego poprzez naukę połączoną z różnego rodzaju aktywnościami w trakcie zajęć online na żywo

 • otrzymasz wszystkie materiały dydaktyczne wykorzystywane podczas zajęć, w tym e-podręczniki

 • dostaniesz na rok dostęp 24/7 do platformy e-learningowej do samodzielnej nauki, z której będziesz mogła/mógł korzystać również po zakończeniu kursu

 • nawiążesz nowe kontakty z ludźmi z różnych zakątków świata

 • spędzisz miło i efektywnie czas nie tylko na nauce, ale również na zabawie (wirtualne spotkania pozalekcyjne)

Zadzwoń, zapytaj o dostępność

Cena za 1 tydzień

250£

Cena za 2 tygodnie

500£

Cena specjalna przy zakupie do 30.06.2020 r.

180£za tydzień

Cena specjalna przy zakupie do 30.06.2020 r.

360£za 2 tygodnie

Wyślij pytanie o dostępność oferty

  * pole obowiązkowe

  Zadając nam pytanie podajecie nam Państwo dane osobowe i kontaktowe. Będą one przetwarzane przez nas tylko w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na Państwa pytanie. Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszymi usługami – także w celu ich zaprezentowania i ewentualnego zawarcia umowy. Informacje o administratorze danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach zawarto w Polityce Prywatności.