Język angielski - Kurs biznesowy dla osób dorosłych 30+

od 780 GBP za 1 tydzień

Język: angielski

Rodzaj kursu: standardowy biznesowy

Długość pobytu:  min. 1 tydzień

Opcja wydłużenia kursu: tak

Biznesowy kurs przygotowany z myślą o nieco dojrzalszych słuchaczach z całego świata, którzy mają już więcej doświadczenia osobistego i zawodowego i chcieliby uczyć się w grupie osób w podobnym wieku, o zbliżonych zainteresowaniach. W szkole zlokalizowanej w samym centrum Londynu przygotowano specjalne Centrum 30+ z ośmioma doskonale wyposażonym salami lekcyjnymi, biblioteką, pokojem wypoczynkowym i pracownią komputerową. Proponowany kurs angielskiego, to 20h lekcyjnych angielskiego biznesowego w każdym tygodniu, przynajmniej jedna sesja konwersacyjna oraz warsztaty językowe. Szkoła oferuje również kursy 30+ intensywne z większą ilością godzin, biznesowe i tematyczne. Możliwe jest też wykupienie całkowicie spersonalizowanych lekcji indywidualnych. W wolnym czasie na słuchaczy czeka bogaty program animacji dostosowany do grupy wiekowej, a dla chętnych możliwe jest poszerzenie go o dodatkowe wycieczki, warsztaty z konwersacji, a nawet lekcje salsy. Londyńska szkoła umożliwia zostanie członkiem Dinner Clubu i wykorzystanie okazji do doskonalenia umiejętności językowych również w czasie wyśmienitych posiłków.

Przedział wiekowy:

Dorośli 30+

Wielkość grupy:

12 osób

Ilość godzin:

20 x 45 min./tyg.

Układ zajęć:

Naprzemiennie rano i po południu

Przyjazd/Wyjazd:

Sobota/Sobota

Dostępność kursu:

Oferta dostępna przez cały rok

Podstawowy program zajęć pozalekcyjnych:

  warsztaty tematyczne (konwersacje, gramatyka, wymowa, intonacja, pisanie, czytanie, klub filmowy, historia, literatura, aktualności)     klub śniadaniowy     party     wyjścia do pubu     spotkania w międzynarodowym gronie     zwiedzanie miasta     zwiedzanie galerii i muzeów     lekcje salsy  

Fakultatywny program zajęć pozalekcyjnych:

  zajęcia sportowe     zajęcia fitness     wyjścia do kafejek z lokalnym jedzeniem     klub filmowy     zwiedzanie miasta z przewodnikiem     zwiedzanie galerii i muzeów     dalsze wycieczki (Bath, Stonehenge)  

Zakwaterowanie:

    U rodziny z własną łazienką

Wyżywienie:

  Śniadanie     obiadokolacja

Wliczone w cenę:

  Udział w zajęciach językowych     Test kwalifikacyjny     Korzystanie z dydaktycznych zasobów szkoły     Podstawowy program zajęć pozalekcyjnych     Certyfikat     Opłaty manipulacyjne     Materiały informacyjne     Opłata sezonowa     Materialy dydaktyczne

od 780 GBP za 1 tydzień

Dodatkowe koszty na miejscu:

  Zakup podrecznika     Komunikacja na miejscu     Bilety wstępu podczas zajęc pozalekcyjnych

Nie wliczone w cenę:

  Przelot     Podstawowe ubezpieczenie     Rozszerzone ubezpieczenie     Koszty transferu

Alternatywne opcje zakwaterowania i wyżywienia (zmiana ceny):

  • Miejscowa rodzina, pokój 1/2 osobowy, ze wspólną łazienką, z wyżywieniem typu śniadanie/śniadanie i obiadokolacja
  • Kampus, pokój 1 osobowy z własną łazienką, wyżywienie we własnym zakresiem
  • Studio, dla 1 osoby, własna łazienka, aneks kuchenny, wyżywienie we własnym zakresie

Zaprezentowana oferta jest tylko jedną z wielu dostępnych opcji. Na życzenie przygotujemy ofertę indywidualną, dokładnie uwzględniającą Państwa potrzeby. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.