KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA OSÓB DOROSŁYCH – LONDYN WIMBLEDON

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 24 godzin lekcyjnych po 50 minut

 • Układ zajęć: lekcje poranne

 • Max. 14 osób w grupie

 • Każdy poniedziałek ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła, otoczona pięknie utrzymanym ogrodem, ulokowana w eleganckim, edwardiańskim budynku. Słuchacze mają do dyspozycji liczne udogodnienia i nowinki techniczne, ułatwiające naukę i uprzyjemniające czas wolny. Podróż do centrum Londynu trwa tylko 15 minut, więc po zajęciach bez problemu można wybrać się z nowymi przyjaciółmi na zwiedzanie czy buszowanie po sklepach. Oczywiście, jeśli znajdzie się na to czas, bo na Wimbledon ciekawych miejsc, super sklepów i rozrywek nie brakuje!

  London Wimbledon to doskonała lokalizacja na kurs języka angielskiego, świetnie skomunikowana z centrum miasta. Powszechnie uważa się, że całe życie kręci się tu dookoła tenisa. Nic bardziej mylnego! Gdy tylko opustoszeją korty, Wimbledon staje się znowu spokojnym miejscem, pełnym zieleni, niewielkich sklepików i uroczych kawiarenek.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

London Wimbledon kurs egzaminacyjny IELTS Express dla dorosłych

653 GBP + 200 PLN

Cena 1-tygodniowego kursu angielskiego dla osób dorosłych z zakwaterowaniem u rodziny w pokoju 1 osobowym z używalnością łazienki, wyżywienie typu śniadania i obiadokolacje.

Miejsce zakwaterowania oddalone jest od szkoły ok. 30 min komunikacją miejską.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko w zależności od wybranego lotniska od 110 do 155 GBP

Zajęcia pozalekcyjne

Budynek szkoły London Wimbledon - kurs IELTS

Po zajęciach językowych słuchacze mogą skorzystać z proponowanych przez szkołę aktywności kreatywno- rekreacyjnych.

Część z nich jest bezpłatna, słuchacze pokrywają tylko koszt przejazdów (wspólne zwiedzanie miasta, wyjścia do muzeów, pokazy filmowe i lekcje salsy organizowane w szkole, wieczory gier i quizów, dyskoteki), część jest dostępna za dopłatą od 5 do 40+ GBP (wyjścia do teatrów, na mecze piłki nożnej, wyprawy do znanych londyńskich atrakcji, np. Madame Tussauds, rejs po Tamizie, tenis, badminton, squash oraz dalsze wycieczki).

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają możliwość integracji  i ćwiczenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

Zapytaj o więcej szczegółów