JĘZYK ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH 30+ NA MALCIE

  • Kurs 1-tygodniowy

  • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

  • Układ zajęć: 2 x 90 min. naprzemiennie rano i popołudniu

  • Max. 12 osób w grupie

  • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek ⇒

  • Informacje o szkole

    Szkoła językowa EC jest jedną z najbardziej znanych na Malcie. Znajduje się w popularnym kurorcie St Julian’s, położonym nad niewielką, uroczą zatoką. To wprost idealne miejsce na połączenie kursu językowego z wypoczynkiem. Sam budynek szkoły jest elegancki i nowoczesny, doskonale wyposażony i przystosowany do potrzeb słuchaczy. Specjalnie z myślą o dorosłych studentach powyżej 30 roku życia został przygotowany program uwzględniający ich oczekiwania.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Malta, St. Julian's

480 EURO + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego dla dorosłych 30+ z zakwaterowaniem u rodziny w pokoju 2 osobowym ze wspólną łazienką, ze śniadaniami i obiadokolacjami.

Dojazd do szkoły to ok. 10 – 30 minut komunikacją miejską.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, opłaty sezonowej i ubezpieczenia.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Zajęcia pozalekcyjne

Na każdy tydzień jest przygotowywany szczegółowy plan zajęć, który w zależności od bieżących warunków, np.: pogodowych, może ulec lekkim modyfikacjom. Szkoła proponuje słuchaczom liczne i ciekawe zajęcia pozalekcyjne.
Przede wszystkim prowadzone są bezpłatne warsztaty językowe, zarówno konwersacyjne, jak i doskonalące gramatykę, umiejętność  pisania, rozumienia ze słuchu, przybliżające historię i kulturę Malty itp. Dodatkowo przewidziane są także zajęcia rekreacyjne.

Jak należy się spodziewać, organizowane są dodatkowo płatne wyjścia na miasto, dzięki którym wyjazd będzie bardziej przypominał urlop niż naukę. Z całą pewnością nie zabraknie zwiedzania, wizyt w muzeach, rejsów statkiem po zatoce, wypraw do kina i kręgielni. Bądźcie gotowi również na party tematyczne, grillowanie czy wycieczki poza miasto, m.in na Gozo, do Lazurowej Groty itp.

Dla chętnych, za dodatkową opłatą, szkoła oferuje kursy nurkowania na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Niezaprzeczalną wartością wyjazdu za granicę są międzynarodowe grupy zajęciowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata, co w efekcie pozwala ćwiczyć umiejętności posługiwania się językiem angielskim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów
Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12 osobowych
Program kursu jest przystosowany do potrzeb osób dorosłych, powyżej 30 roku życia
Grupy są międzynarodowe, co pozwala ćwiczyć język angielski również towarzysko, poza lekcjami