JĘZYK ANGIELSKI NA MALCIE DLA RODZICÓW I DZIECI W WIEKU 3-12 LAT (2+2)

 • Kurs 1-tygodniowy

 • Dorośli 20 godzin lekcyjnych po 45 minut
  Dzieci 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: naprzemiennie rano i po południu

 • Dorośli max. 12 osób w grupie
  Dzieci max. 15 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła usytuowana jest w samym sercu St. Julian’s, najciekawszego kurortu na Malcie, w Baystreet Complex, niezwykle popularnym kompleksie rozrywkowo – handlowym. Słuchacze mają tu do dyspozycji przestronne sale lekcyjne, bibliotekę, pokój wypoczynkowy, kawiarenkę internetową i rozległy taras. Zajęcia dla dzieci i dorosłych odbywają się w tym samym budynku, więc rodzice z łatwością mogą odprowadzić swoje pociechy na zajęcia i odebrać je po lekcjach. Zgodnie z wymaganiami szkoły, w czasie drogi do i ze szkoły dzieciom towarzyszy jedno z rodziców.

  Malta to świetne miejsce na świetną zabawę, wypoczynek i naukę angielskiego. Plaża, morze, gwarne, południowe miasta, niezwykłe zabytki i egzotyka. Piękna pogoda zagwarantowana. Zapraszamy na rodzinne, maltańskie wakacje z angielskim!

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Malta, St. Julian's program rodzinny z dziećmi 3 -12 lat

1625 Euro + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego dla rodzin z młodszymi dziećmi (2+2) z zakwaterowaniem w kampusie w rodzinnym, 4 osobowym studiu z wyposażoną kuchnią i łazienką. Wyżywienie pozostaje we własnym zakresie.

Budynki dydaktyczne i mieszkalne znajdują się w odległości 10 minutowego spaceru.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

Transfer z/na  lotnisko Luqa Malta, za rodzinę – 50 Euro

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

Zajęcia pozalekcyjne

Malta, St. Julians - oferta rodzinna zajęcia pozalekcyjne dla dzieciPo lekcjach szkoła proponuje bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.

Część z nich jest bezpłatna, część jest dostępna za niewielką opłatą.

Do wyboru są bliższe i dalsze  wycieczki, zwiedzanie, rejsy statkiem, widowiska typu „światło i dźwięk”, wyjścia do kina, do galerii i muzeów, kręgle, paintball, sporty plażowe, a także tenis, jazda konna i golf.

Zajęcia pozalekcyjne dają zarówno młodym, jak i dorosłym słuchaczom możliwość integracji z turystami za całego świata i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem angielskim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

Zapytaj o więcej szczegółów