OBÓZ Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM DLA MŁODZIEŻY 12-17 LAT NA MALCIE

 • Obóz 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 2 x 90 min.
  lekcje poranne

 • Max. 15 osób w grupie

 • Rozpoczęcie obozu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 14.VI a 29.IX ⇒

 • Informacje o szkole

  Niewielka, rodzinna szkoła językowa znajduje się niedaleko popularnej turystycznej dzielnicy St Julian’s. Atmosfera w szkole jest serdeczna, a młodych studentów traktuje się indywidualnie. Właściciele dbają o doskonałe warunki do nauki i wypoczynku. Młodzież uczy się w budynku prywatnej szkoły, gdzie sale lekcyjne są przestronne i doskonale wyposażone. Uczniowie szkoły mogą korzystać z jej wszystkich zasobów.

  W trakcie obozu wszyscy uczestnicy mieszkają w kampusie. Pokoje są 3 i 4 osobowe z łazienkami, a budynek otacza piękny ogród. Na plażę jest zaledwie 5 minut spacerem.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Malta, St Julian's - obóz językowy dla młodzieży

730 EUR + 200 PLN

Cena tygodniowego obozu z językiem angielskim dla młodzieży 12-17 lat z zakwaterowaniem w kampusie (pokój 3/4 osobowy z łazienką).

Kampus jest oddalony o 8 minut szkolnym transportem od budynku szkoły.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu oraz ubezpieczenia.

Zajęcia pozalekcyjne

Malta - kameralny obóz językowy dla młodzieży

Na Malcie słońce świeci praktycznie bez przerwy. Kilometry plaż, krystalicznie czyste morze, urocze zatoczki, niesamowite skaliste wybrzeża, brzoskwiniowe sady, winnice i gaje oliwne. Można się tu jednocześnie świetnie bawić, wypoczywać i uczyć angielskiego.

Po lekcjach młodzież korzysta ze słońca, spędzając dużo czasu na pobliskiej plaży, gdzie można się kąpać, pływać, opalać i grać w rozmaite gry i zabawy plażowe. Dwa razy w tygodniu w planach jest wyjście do parku wodnego. Młodzi studenci zwiedzają miasto i jego okolice, grają w kręgle, piłkę nożną, siatkówkę i piłkę ręczną. Przewidziane są także dyskoteki i zabawy tematyczne.

Szkoła przygotowuje szczegółowy cotygodniowy plan zajęć, który może ulec lekkim modyfikacjom. Po obiedzie planowana jest zwykle aktywność na świeżym powietrzu, wieczorem odbywają się gry i quizy, tańce lub grillowanie. Młodzieżą przez cały dzień opiekują się dorośli wychowawcy.

Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Dzięki zajęciom pozalekcyjnym młodzi ludzie przede wszystkim mogą w praktyce ćwiczyć umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Tym samym mają możliwość integracji z rówieśnikami, poznawania ich kultury i zwyczajów.

Zapytaj o więcej szczegółów