JĘZYK ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY 14-21 LAT NA MALCIE

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 2 x 90 min. rano

 • Max. 15 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 06.I a 20.X ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła jest częścią znanej, międzynarodowej sieci szkół językowych. To imponujący kompleks budynków, komfortowy i doskonale przystosowany do potrzeb słuchaczy. Mieszczą się tu świetnie wyposażone sale dydaktyczne, pracownia językowa, bogata biblioteka, część mieszkalna oraz kantyna i dyskoteka. Młodzi słuchacze mogą swobodnie korzystać z rozległej części wypoczynkowej ze wspaniałym basenem i zielonym ogrodem. Można tu spotkać się z nowymi przyjaciółmi i doskonale zrelaksować się w przerwach między zajęciami.

  Malta jest idealnym miejscem, by bawić się, wypoczywać i uczyć angielskiego. Plaża, morze, niezwykłe zabytki i gwarantowana piękna pogoda.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Malta, ST. Julian's - kampus szkolny z basenem (Sprachcaffe)

2112 PLN + 200 PLN

Cena tygodniowego obozu z językiem angielskim dla młodzieży 14-21 lat z zakwaterowaniem u rodziny w pokoju 2/4 osobowym ze wspólną łazienką.

Dojazd do szkoły zajmuje ok. 15-30 minut. Drogę do szkoły młodzież pokonuje samodzielnie.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu i ubezpieczenia.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Opcjonalnie kurs można rozszerzyć o:

 • dodatkowe 10 h lekcyjnych – kurs intensywny – 176 PLN/tyg
 • dodatkowe zajęcia pozalekcyjne – 264 PLN/tyg

Zajęcia pozalekcyjne

Na każdy tydzień jest przygotowywany szczegółowy plan zajęć, który może ulec lekkim modyfikacjom. Po obiedzie planowana jest zwykle aktywność na świeżym powietrzu (zabawa na plaży lub w parku wodnym, zwiedzanie, przejażdżki statkiem po zatoce, wyprawy do kina, kręgielni i parku wodnego itp.), wieczorem odbywają się gry i quizy, tańce lub grillowanie, wyjścia do kina lub pokazy filmowe na miejscu. Korzystając z niezmiennie pięknej pogody, młodzież bardzo chętnie spędza czas wolny na plaży, pływając, opalając się, grając w siatkówkę plażową itp. Podczas tygodniowego pobytu zaplanowana jest jedna półdniowa wycieczka.

Młodzież przez cały dzień pozostaje pod opieką dorosłych wychowawców.

Niezaprzeczalną wartością wyjazdu są międzynarodowe grupy zajęciowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne pozwalają młodym uczestnikom na praktyczne posługiwanie się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach, dzięki czemu świetnie integrują się z rówieśnikami, poznając ich kulturę i zwyczaje.

Zapytaj o więcej szczegółów
Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12 osobowych
Program kursu jest przystosowany do potrzeb osób dorosłych, powyżej 30 roku życia
Grupy są międzynarodowe, co pozwala ćwiczyć język angielski również towarzysko, poza lekcjami