JĘZYK ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH NA MALCIE

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 2 x 90 min. naprzemiennie rano i popołudniu

 • Max. 12 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła językowa usytuowana jest w samym sercu popularnego kurortu St Julian’s, w Baystreet Complex, niezwykle popularnym kompleksie rozrywkowo – handlowym. Pomieszczenia dydaktyczne są eleganckie, nowoczesne i doskonale wyposażone.

  Słuchacze mają tu do dyspozycji przestronne sale lekcyjne, bibliotekę, pokój wypoczynkowy, kawiarenkę internetową i rozległy taras, na którym można odpocząć w przerwach między zajęciami.

  Malta jest wprost idealnym miejscem na połączenie kursu językowego z wypoczynkiem! Oryginalna architektura, kolorowe, niezwykłe łodzie w tętniących życiem portach, piaszczyste i kamieniste plaże.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs angielskiego na Malcie dla dorosłych, zakwaterowanie w apartamentach

545 EURO + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego dla dorosłych z zakwaterowaniem w apartamentach: pokój 1 osobowy w kilkupokojowym mieszkaniu, używalność łazienki i kuchni, bez wyżywienia.

Szkoła oddalona jest od apartamentu o 10 min. spacerem.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko, wyżywienia, opłaty sezonowej i ubezpieczenia.

Dodatkowe koszty:

 • Transfer z/na lotnisko Luqa Malta – 50 EURO
 • Opłata sezonowa (w okresie 17.VI – 27.IX) – 140 EURO/tyg.
 • Zwrotny depozyt na wypadek ewentualnych zniszczeń w apartamencie – 100 EURO

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne dla dorosłych w szkole językowej na Malcie

Szkoła przygotowała dla osób dorosłych  liczne, ciekawe zajęcia pozalekcyjne. Część z nich jest bezpłatna, pozostałe dostępne są za niewielką opłatą.

Organizowane są wspólne wyjściazwiedzanie, wizyty w muzeach, rejsy statkiem po zatoce, wyprawy do kina i kręgielni, party tematyczne, grillowanie, piesze wycieczki, wyjścia na widowiska typu „światło i dźwięk”.

Szkoła organizuje także nurkowanie, jazdę konną, samochodowe wycieczki po wyspie, wycieczkowe rejsy wokół archipelagu, jak również wizyty w SPA czy w pobliskim ekskluzywnym centrum fitness.

W recepcji dostępny jest szczegółowy cotygodniowy plan zajęć, który może ulec lekkim modyfikacjom.

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata, co pozwala na ćwiczenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów