JĘZYK ANGIELSKI LUB NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY 12-14 LAT POD BERLINEM

 • Obóz 2-tygodniowy

 • 15 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 3 x 45 min. rano

 • Max. 12 osób w grupie

 • Rozpoczęcie obozu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 23.VI a 04.VIII ⇒

 • Informacje o szkole

  Rozległy, pełen zieleni kampus Teykio University usytuowany jest w Schmockwitz na obrzeżach Berlina, nad samym brzegiem jeziora Zeuthener See.

  Młodzi studenci mają tu do dyspozycji  12 dobrze wyposażonych sal dydaktycznych, sypialnie, kafeterię, gdzie serwowane są posiłki oraz studio fitness i salę telewizyjną. Jest to bardzo wygodne, ponieważ dzieci uczą się i spędzają czas na miejscu, bez konieczności dojazdów na zajęcia.

  Jest to  spokojne, ciche i bardzo bezpiecznie miejsce, idealne na letni wypoczynek dla młodszej  młodzieży.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Obozy językowe dla młodzieży pod Berlinem w Schmockwitz

1 530 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego obozu z językiem angielskim lub niemieckiem dla młodzieży 12-14 lat z zakwaterowaniem w kampusie w pokoju 2/3 osobowym z własną łazienką.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu i rozszerzonego ubezpieczenia.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Opcjonalnie kurs można rozszerzyć o:

 • dodatkowe zajęcia (żeglowanie lub tenis – 3 x 90 min/tyg.) – 90 Euro/tyg.

Zajęcia pozalekcyjne

Obóz językowy dla młodzież pod Berlinem w Schmockwitz-mlodziez po lekcjachPo zajęciach językowych przewidziano liczne atrakcje. Młodzież ma do wyboru aktywności sportowe (m.in. kajaki, żeglowanie, badminton, siatkówka, piłka nożna), gry i zabawy, grillowanie i ogniska na plaży, dyskoteki i wieczory filmowe. Można się kąpać, opalać, wziąć udział w mini-olimpiadzie, wyruszyć na wycieczkę rowerową.

Dwa razy w tygodniu planowane są wycieczki, m.in do pobliskiego Berlina lub Poczdamu – jedna popołudniowa w tygodniu i jedna całodzienna, sobotnia.

Szkoła przygotowuje szczegółowy cotygodniowy plan zajęć, który może ulec lekkim modyfikacjom z uwagi na pogodę. Po obiedzie planowane są zwykle dwie  z aktywności sportowych (do wyboru), wieczorną propozycją może być grillowanie, wspólne oglądanie filmów, dyskoteka itp

Młodzież przez cały dzień pozostaje pod opieką dorosłych wychowawców.

Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata, a dodatkowym atutem jest obecność także młodzieży niemieckiej, która uczestniczy w kursach języka angielskiego. Zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość integracji  z rówieśnikami i ćwiczenia umiejętności posługiwania się językiem niemieckim lub angielskim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

Zapytaj o więcej szczegółów