JĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH WE FRANKFURCIE

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 2 x 90 minut rano

 • Max. 12 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek
  w okresie 06.I a 07.IV ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła ulokowana jest na południowym brzegu Menu, w klimatycznej dzielnicy Sachsenhausen. Słuchacze znajdą tu nowoczesne, doskonale wyposażone sale dydaktyczne, bogatą bibliotekę, pokój wypoczynkowy, kącik komputerowy i kafeterię. W przerwach można zrelaksować się na przestronnym tarasie, a po zajęciach wybrać się na spacer wzdłuż nabrzeża rzeki lub odwiedzić tropikalną palmiarnię Palmengarten.

  Frankfurt to miasto ”białych kołnierzyków” i imponujących drapaczy chmur, nielicznych ocalałych z wojennej pożogi zabytków, gwarnych bulwarów nad Menem i przepięknych parków. Miasto doskonałe do robienia interesów i do radosnego piknikowania w gronie przyjaciół, a także miejsce niesamowicie barwne i różnorodne, bo, jak mówią, mieszka tu przynajmniej tyle samo cudzoziemców, co rodowitych Niemców.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs języka niemieckiego we Frankfurcie

2 355 PLN + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu niemieckiego dla dorosłych z zakwaterowaniem w pokoju 1-os. w apartamencie (kilkupokojowe mieszkanie, przeznaczone wyłącznie dla słuchaczy szkoły językowej, łazienka i kuchnia do wspólnego użytku). Wyżywienie we własnym zakresie.

Sale dydaktyczne i apartamenty mieszczą się w tym samym budynku.

⇒ Sprawdź koszty dodatkowe

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu oraz ubezpieczenia.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Zajęcia pozalekcyjne

Po zajęciach językowych szkoła proponuje interesujące zajęcia rekreacyjne.

Słuchacze mają  do wyboru aktywności sportowe (za dodatkową opłatą – siłownia, basen, aerobik), zwiedzanie miasta, wyjścia do muzeów i galerii, wieczory filmowe organizowane w szkole lub wspólne wypady do kina, wyjścia do pubów.

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają możliwość integracji  i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

A ponieważ trwa karnawał, polecamy dodatkową super wycieczkę kulinarną po Frankfurcie (cena 200 PLN/os.). Przewodnikiem będzie Joachim Georg  (@snackandstoriessachsenhausen), znawca kulinariów i znakomity gawędziarz. Będzie można spróbować tradycyjnych frankfurckich przysmaków, ale nie tylko, bo przecież Frankfurt to miejsce spotkania wielu kultur.

Zapytaj o więcej szczegółów
Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12 osobowych
Grupy są międzynarodowe, co pozwala ćwiczyć język angielski również towarzysko, poza lekcjami