KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSŁYCH W KOLONII

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 24 godziny lekcyjne po 45 minut
  5 godzin zajęć indywidualnych po 45 minut
  2 x warsztaty językowe

 • Układ zajęć: poranne z grupą, popołudniowe zajęcia indywidualne i popołudniowe warsztaty językowe

 • Max. 15 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła ulokowana jest w samym centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Starówki i słynnej katedry. Budynek jest elegancki i nowoczesny, słuchacze mają do dyspozycji doskonale wyposażone sale dydaktyczne, pracownię językową z biblioteką i kafeterię.

  Kolonia to wspaniałe, tętniące życiem miasto, z przepiękną, gotycką i romańską architekturą sakralną i uroczą, pełną barw Starówką. Niemcy raczej nie kojarzą się z produkcją perfum. A jednak pierwsza na świecie fabryka perfum powstała właśnie w Kolonii  i stąd nazwa „woda kolońska”. Fabryka działa do dzisiaj, a dom Johanna Fariny, założyciela dynastii kolońskich perfumiarzy, to chętnie odwiedzane muzeum.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs języka niemieckiego w Kolonii

740 EURO + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu niemieckiego CRASH dla dorosłych z zakwaterowaniem w apartamencie (jednopokojowe mieszkanie z łazienką i wyposażoną kuchnią). Wyżywienie we własnym zakresie.

Odległość od szkoły to od 15 do 45 minut podróży komunikacją miejską.

⇒ Sprawdź koszty dodatkowe

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu oraz ubezpieczenia.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Zajęcia pozalekcyjne

Zwiedzanie Kolonii po zajęciach na kursie języka niemieckiego dla dorosłychPo zajęciach językowych szkoła proponuje interesujące zajęcia rekreacyjno – integracyjne. Słuchacze mogą wspólnie zwiedzać miasto z przewodnikiem, poznawać wspaniałą starówkę i odwiedzać muzea i galerie.

W cieplejszym okresie organizowane są pikniki i barbecue, wycieczki rowerowe, rejsy wycieczkowe po Renie, wyjazdy do winnic połączone z degustacją miejscowych win i wiele innych interesujących propozycji.

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają możliwość integracji  i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów