KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSŁYCH W KONSTANCJI

 • Kurs 2-tygodniowy

 • 30 godziny lekcyjne po 45 minut

 • Układ zajęć: 3 x 90 minut – rano

 • Max. 10 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 06.01 a 08.12 ⇒

 • Informacje o szkole

  Blisko szwajcarskiej granicy, nad jeziorem Bodeńskim, leży Konstancja, miasto o historii sięgającej VI wieku. Dzisiejsza Konstancja to pulsujące życiem i młodością miasto uniwersyteckie. Intensywne kursy niemieckiego w Konstancji przeznaczone są generalne dla słuchaczy dorosłych, ale najwięcej przyjeżdża tu ludzi młodych, zachęconych energetyczną, studencką atmosferą.

  Nowoczesny kampus szkolny usytuowany jest równie blisko brzegu jeziora, co kompleksu uniwersyteckiego. Słuchacze znajdą tu doskonale wyposażone sale lekcyjne oraz możliwość zakwaterowania z pełnym wyżywieniem na miejscu, w komfortowych pokojach gościnnych. Centrum miasta oddalone jest o kilkanaście minut spacerem przez zielony, piękny park.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Konstancja - kurs języka niemieckiego dla dorosłych

1750 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego kursu niemieckiego dla dorosłych z zakwaterowaniem w kampusie: pokój 1 - 2 osobowy z własną łazienką + pełne wyżywienie.

Sale dydaktyczne i sypialnie mieszczą się w na terenie kampusu.

⇒ Sprawdź koszty dodatkowe

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu oraz ubezpieczenia.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Zajęcia pozalekcyjne

Szkoła językowa w Konstancji

Po zajęciach językowych szkoła proponuje  interesujące zajęcia rekreacyjne i kreatywne, a także wycieczki.

Słuchacze mają  do wyboru aktywności sportowe – m.in. górskie wycieczki rowerowe i piesze, wypady na basen, na ściankę wspinaczkową  i kręgle itp. Niektóre z nich wliczone są w koszt kursu, inne są dodatkowo płatne.

Raz w  tygodniu, w sobotę  planowana jest wycieczkawliczona w koszt kursu, z wyłączeniem biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Wieczorem organizowane są dyskoteki, wspólne oglądanie filmów itp.

Grupy są międzynarodowe, w kursach uczestniczą słuchacze z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają możliwość integracji  i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów