2-TYGODNIOWY OBÓZ NA ZAMKU SCHWANECK (MONACHIUM) – JĘZYK NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY 14-17 LAT

 • Kurs 2-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

 • Układ zajęć: 2 x 90 min, lekcje poranne

 • Max. 12 osób w grupie

 • Każdy poniedziałek
  pomiędzy 30.VI a 11.VIII ⇒

 • Informacje o szkole

  Mamy dla wspaniałą propozycję dla nastolatków ceniących sobie romantyczne klimaty. Południowa część miasta, średniowieczny zameczek na brzegiem Izery, stylowe wnętrza, sypialnie z pięknym widokiem na rzekę, zajęcia w doskonale i nowocześnie wyposażonych salach i super program pozalekcyjny.

  Monachium jest jednym z najpiękniejszych niemieckich miast. Jest także miastem budzącym natychmiastowe skojarzenia. Przede wszystkim Octoberfest i Bayern Monachium, ale także 10 ogromnie cenionych uniwersytetów, słynne w świecie targi, nie mniej słynna bawarska kuchnia, Pinakoteka, muzea, galerie… Jest co zwiedzać, oglądać i podziwiać, dlatego czas spędzony na letnim obozie językowym z niemieckim będzie na pewno udany.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Monachium Zamek Schwaneck

1 920 EURO + 200 PLN

Cena 2-tygodniowego obozu z językiem niemieckim na Zamku Schwaneck dla młodzieży w wieku 14 -17 lat. Zakwaterowanie w kampusie: pokój 1 - 5 osobowy, z łazienką (prysznic), wspólne toalety.

Sale dydaktyczne, sypialnie jak i zaplecze rekreacyjno-sportowe znajdują się w na terenie kompleksu zamkowego.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, ubezpieczenia oraz transportu na miejscu.

 • Transport miejski – 30 EUR/tyg

Zajęcia pozalekcyjne

Obóz języka niemieckiego w Monachium dla młodzieży

Po zajęciach językowych czekają na młodzież bardzo interesujące zajęcia rekreacyjne i kreatywne, a także wycieczki.

Młodzież ma do wyboru sport na świeżym powietrzu – m.in. koszykówkę, siatkówkę, pływanie, wycieczki piesze po mieście i okolicy itp. W planie są także zajęcia artystyczno – kreatywne.

Dwa razy w tygodniu odbywają się wycieczki, w środy  popołudniowa, a w soboty całodzienna. Wieczorem organizowane są dyskoteki, wspólne oglądanie filmów itp.

Młodzież przez cały dzień pozostaje pod opieką dorosłych wychowawców.

Grupy są międzynarodowe, w obozie uczestniczy młodzież z całego świata. Zajęcia pozalekcyjne dają młodym ludziom możliwość integracji  z rówieśnikami i ćwiczenia umiejętności posługiwania się  językiem niemieckim w naturalny sposób podczas różnego rodzaju aktywności.

Zapytaj o więcej szczegółów