KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSŁYCH W ZURYCHU (SZWAJCARIA)

  • Kurs 1-tygodniowy

  • 20 godzin lekcyjnych po 45 minut

  • Max. 12 osób w grupie

  • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek ⇒

  • Informacje o szkole

    Nasza partnerska szkoła ulokowana jest w modnej dzielnicy Seefeld, bardzo dogodnie pomiędzy promenadą nad Jeziorem Zuryskim i czyściutką, kolorową starówką. Obie te atrakcje oddalone są od szkoły tylko o kilkuminutowy spacer, więc zaraz po zajęciach można wybrać się z nowymi przyjaciółmi na zwiedzanie, spacer albo na wyprawę rowerową, bardzo tu popularną.

    Szkoła mieści się w dziewiętnastowiecznym, eleganckim budynku. Oferuje słuchaczom doskonale wyposażone sale oraz wszelkie udogodnienia niezbędne do nauki.

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs niemieckiego dla dorosłych w Zurychu

Od 1029 CHF + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu niemieckiego dla dorosłych 18+ z zakwaterowaniem u rodziny, pokój 1 osobowy ze wspólną łazienką, śniadania.

Miejsce zakwaterowania oddalone jest od budynku szkoły ok. 40 minut komunikacją miejską

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, opłaty sezonowej, ubezpieczenia i transferu z/na lotnisko, podręcznika.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

Zajęcia pozalekcyjne

Zurych - kurs języka niemieckiego w LSIKurs niemieckiego w Zurychu to nie tylko nauka języka.

Po zajęciach na słuchaczy czekają do wyboru takie atrakcje jak: zwiedzanie miasta, wyjścia do tradycyjnych barów, siatkówka, pikniki, wycieczka do fabryki czekolady, parady uliczne, wyjścia do kina letniego na otwartym powietrzu, rejsy łodzią po jeziorze, barbecue, degustacja serowego fondue, wyjścia do opery, kina, zajęcia sportowe, wyjścia do muzeów i galerii, gry, quizy i zabawy tematyczne, wycieczki, spacery, spotkania w międzynarodowym gronie.

To jednocześnie możliwość podpatrzenia, jak płynie życie wyszorowane do czysta pachnącym mydłem, uporządkowane i punktualne jak … szwajcarski zegarek.

To miasto ludzi precyzyjnie dzielących swój czas na poranną wytężoną pracę i popołudniowy wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi.

To także miasto ludzi ogromnie szanujących swoją i cudzą prywatność i komfort. Podczas pobytu będzie na pewno mnóstwo okazji, żeby poznać miasto i jego mieszkańców.