JĘZYK ANGIELSKI W NOWYM JORKU DLA RODZICÓW I DZIECI W WIEKU 7-15 LAT (2+2)

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 50 minut

 • Układ zajęć: 2 x 100 min. lekcje poranne

 • Dorośli max. 12 osób w grupie
  Dzieci max. 15 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 23.VI a 11.VIII ⇒

 • Informacje o szkole

  Rodzice mają zajęcia w samym sercu Manhattanu, przy słynnej Piątej Alei, tuż obok Empire State Building. Dzieci uczą się w budynku oddalonym o kilka minut spacerem, z łatwością można więc przyprowadzić i odebrać młodych słuchaczy z zajęć. Słuchacze mają do dyspozycji doskonale wyposażone sale lekcyjne, pracownię komputerową, księgarnię, kafeterię i pracownię językową do samodzielnej nauki.

  Mówi się, że Nowy Jork to stan umysłu. To miasto zmusza do zmiany sposobu myślenia. Wszystko tu jest inne, niepowtarzalne i niezwykłe. Surowe piękno Manhattanu,  przedziwny świat Broadway’u, mnogość muzeów, galerii. Miasto kosmopolityczne, a zarazem tak przynależne do poszczególnych nacji, kultywujących swoje zwyczaje i pielęgnujących swoją kulturę we własnych dzielnicach.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Wyjazd językowy dla całej rodziny do Nowego Jorku

4001 USD + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego dla rodzin z dziećmi w wieku 7-15 lat (2+2) z zakwaterowaniem u rodziny: pokój 4 osobowy ze wspólną łazienką, ze śniadaniem, lunchem i obiadokolacją

Rodziny mogą być oddalone od szkoły o 30-40 minut komunikacją miejską. Zgodnie z wymaganiami szkoły, w czasie drogi do i ze szkoły dzieciom towarzyszy jedno z rodziców.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko JFK, za rodzinę – 270 USD
 • Transfer z/na lotnisko La Guardia, za rodzinę – 210 USD
 • Transfer z/na lotnisko NLI, za rodzinę – 350 USD

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

Zajęcia pozalekcyjne

Nowy Jork - kurs angielskiego - pakiet rodzinnyProponowany przez szkołę pakiet zajęć pozalekcyjnych przewiduje cztery razy w tygodniu wspólne popołudniowe aktywności, oraz jedną całodzienną wycieczkę w tygodniu.

Planowane jest zwiedzanie miasta, zajęcia sportowe w Central Park, a także wycieczki do Empire State Building i na Ellis Island, aby podziwiać słynną Statuę Wolności.

A w czasie, który pozostanie do zagospodarowania we własnym zakresie, można wspólnie wyruszyć na Piątą Aleję do najdroższych sklepów na świecie! Zapewne tylko na „window shopping”, bo prawdziwe zakupy robią tu tylko możni tego świata, ale na szczęście blisko stąd do Central Parku, a spacer jest przecież  całkiem za darmo!

Zapytaj o więcej szczegółów