JĘZYK ANGIELSKI W SAN FRANCISCO DLA RODZICÓW I DZIECI W WIEKU 7-15 LAT (2+2)

 • Kurs 1-tygodniowy

 • 20 godzin lekcyjnych po 50 minut

 • Układ zajęć: 2 x 100 min. lekcje poranne

 • Dorośli max. 12 osób w grupie
  Dzieci max. 15 osób w grupie

 • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek
  pomiędzy 23.VI a 28.VII ⇒

 • Informacje o szkole

  Szkoła mieści się w eleganckim, nowoczesnym, doskonale wyposażonym budynku z pięknym  widokiem na centrum, ulokowanym przy Market Street, głównej arterii miasta. Słuchacze znajdą tu przestronne sale lekcyjne, pracownię komputerową, bibliotekę, przytulny pokój wypoczynkowy i pracownię językową do samodzielnej nauki.

  Rodzice i dzieci uczą się w sąsiadujących ze sobą salach, z łatwością można więc przyprowadzić i odebrać młodych słuchaczy z zajęć.

  Strome i wąskie uliczki, urocze wiktoriańskie domki, przejażdżka linowym tramwajem, nowoczesna sylwetka mostu Golden Gate – oto San Francisco, niezwykłe, magiczne miasto. Zapraszamy na wspaniałe rodzinne wakacje pod gorący słońcem Kalifornii.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

San Francisco nauka angielskiego dla rodzin

3757 USD + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego dla rodziców z dziećmi w wieku 7-15 lat (2+2) z zakwaterowaniem u rodziny: pokój 4 osobowy ze wspólną łazienką, ze śniadaniem, lunchem i obiadokolacją

Rodziny mogą być oddalone od szkoły o 30-40 minut komunikacją miejską. Zgodnie z wymaganiami szkoły, w czasie drogi do i ze szkoły dzieciom towarzyszy jedno z rodziców.

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko SF International, za rodzinę – 290 USD
 • Transfer z/na lotnisko San Jose, za rodzinę – 500 USD

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

Zajęcia pozalekcyjne

Zwiedzanie ulic San Francisco - kurs angielskiego w USA dla rodzin

Proponowany przez szkołę pakiet zajęć pozalekcyjnych przewiduje cztery razy w tygodniu wspólne popołudniowe aktywności, oraz jedną całodzienna wycieczkę w tygodniu.

Planowane jest zwiedzanie miasta, przejażdżki rowerowe oraz zajęcia sportowe, a także wycieczki do Yosemite National Park lub nad jezioro Tahoe.

Pozostanie też sporo wolnego czasu do zagospodarowania we własnym zakresie, ale z całą pewnością uda się go bez trudu wypełnić przyjemnościami.

Zapytaj o więcej szczegółów