JĘZYK ANGIELSKI DLA DWOJGA W LONDYNIE – PROPOZYCJA NA WALENTYNKI

  • Kurs 1-tygodniowy dla 2 osób

  • 20 godzin lekcyjnych po 50 minut

  • Układ zajęć: 2 x 100 min.
    lekcje popołudniowe od 13:55 do 17:40

  • Max. 12 osób w grupie

  • Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek do 28. 02 ⇒

  • Informacje o szkole

    Kurs odbywa się w jednej z najpopularniejszych i najlepszych londyńskich szkół językowych, dzięki czemu słuchacze mają gwarancję najwyższego poziomu nauczania języka. Studenci mają do dyspozycji sale dydaktyczne wyposażone w multimedia, pracownię językową  do samodzielnej nauki, pracownię komputerową, bibliotekę i niewielką księgarnię oraz kantynę, gdzie można zjeść niewielki posiłek i napić się kawy, można tam również wykupić obiady (serwowane są od 17.30).

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Kurs angielskiego na Walentynki w Londynie

1 018 GBP + 200 PLN

Cena tygodniowego kursu angielskiego dla 2 osób dorosłych z zakwaterowaniem w hotelu (klasa turystyczna - pokój 2 osobowy z łazienką) ze śniadaniem angielskim.

Hotel jest oddalony 10 min. od szkoły.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie kursu

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu i ubezpieczenia.

⇒ Sprawdź dodatkowe koszty

Atrakcje w pobliżu

Angielski w Londynie dla dwojgaSzkoła mieści się w samym centrum Londynu, zaledwie kilka kroków od British Museum, w pobliżu coraz modniejszej Kings Cross. Tak dobra lokalizacja oraz pobliskie stacje metra sprawiają, że szkoła staje się świetnym punktem wypadowym na poznawanie miasta we dwoje.

Kurs rozpoczyna się zaraz po lunchu i trwa do późnego popołudnia. Jednak po zajęciach można wybrać się na miasto do jednego z licznych pobliskich klubów, kafejek czy do kina.

Niewątpliwą gratką jest możliwość wybrania się na jeden z modnych musicali granych na West End – w Walentynki warto rozważyć Upiora w operzeLes Miserables lub Mamma Mia, ale oczywiście do wyboru jest znacznie więcej tytułów.

Można też po prostu wybrać się na ekscytujący spacer po gwarnych ulicach, zanurzając się w niepowtarzalnej, londyńskiej atmosferze ciesząc się chwilą. Nie ma potrzeby, by zbyt często spoglądać na zegarek – wieczór może trwać, bo następnego dnia lekcje zaczną się dopiero po południu ;).

Zapytaj o więcej szczegółów