CRASH, KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA OSÓB DOROSŁYCH – WIELKA BRYTANIA

 • Kurs 4-dniowy

 • Lokalizacja do wyboru: Anglia, Irlandia, Walia lub Szkocja

 • 20 godzin lekcyjnych po 60 minut

 • Układ zajęć: lekcje poranne, popołudniowe i wieczorne

 • Kurs indywidualny 1:1

 • Rozpoczęcie kursu – dowolny dzień tygodnia ⇒

 • Informacje o programie CRASH

  Świetne rozwiązanie dla bardzo zajętych i bardzo zapracowanych! Krótki, zaledwie czterodniowy kurs Crash, obejmujący 20 godzin zegarowych indywidualnej nauki. Kurs jest całkowicie „szyty na miarę” i dopasowany do wymagań słuchacza. Może być to nauka z wybranym podręcznikiem lub materiałami przygotowanymi przez nauczyciela.

  Zajęcia rozpoczynają się już w dniu przybycia po południu (4 h), kontynuowane są drugiego i trzeciego dnia (po 6 h, podzielonych na spotkanie przed – i popołudniowe), a ostatnia sesja (4 h) odbywa się w rano dniu wyjazdu.  Codziennie zalecana jest także godzina pracy samodzielnej, by utrwalić opracowany materiał i przygotować się do kolejnych zajęć. Kontakt z językiem nie kończy się po lekcjach. Nauczyciel, jak i jego rodzina starają się  stworzyć ciepłą, przyjazną atmosferę sprzyjającą rozmowom i ćwiczeniu umiejętności posługiwania się  językiem angielskim w naturalny sposób.

Zapytaj o więcej szczegółów

Lub zadzwoń
+48 572 601 734

Wielka Brytania - CRASH course

865 GBP + 200 PLN

Cena super intensywnego 4-dniowego indywidualnego kursu angielskiego dla osób dorosłych z zakwaterowaniem w domu nauczyciela - pokój 1 osobowy z używalnością łazienki. W koszt wliczone  jest pełne wyżywienie, wszystkie posiłki spożywane są wspólnie z nauczycielem oraz jego rodziną.

⇒ Sprawdź co jest zawarte w cenie

UWAGA: Przedstawiona cena nie uwzględnia kosztów przelotu, transferu z/na lotnisko i ubezpieczenia.

 • Transfer z/na lotnisko – usługa na życzenie – koszt jest ustalany po wyborze lotniska

⇒ Sprawdź koszty opcjonalne

Zajęcia pozalekcyjne

Kurs CRASH w domu nauczycielaCRASH - intensywny kurs z nauczycielemCrash Course to zajęcia bardzo intensywne, ale znalazł się czas na krótki odpoczynek i rozrywkę.

Drugiego dnia pobytu, po porannych zajęciach i lunchu, zaplanowana została krótka wycieczka do wybranej przez słuchacza miejscowej atrakcji.

Koszt ewentualnych biletów wstępu (swojego i towarzyszącego nauczyciela) pokrywa w całości słuchacz.

Zapytaj o więcej szczegółów