1. Bezpieczeństwo

Kursy językowe online #ZaGranicą, jakie Państwu oferujemy, to nasza odpowiedź na obecną sytuację na świecie. Kursy takie to połączenie bezpiecznej nauki z domu z możliwością uczenia się pod okiem wykwalifikowanych lektorów z najbardziej prestiżowych międzynarodowych szkół językowych.

Mamy głębokie przekonanie, że w najbliższym czasie jest to najpewniejsza i najstabilniejsza forma nauki języka „za granicą”. Jest ona niezależna od możliwości latania, czy konieczności trzymania bezpiecznej odległości. O ewentualnych kolejnych lockdown’ach, czy też o konieczności odbycia kwarantanny nawet nie chcę wspominać.

2. Nauka w międzynarodowych grupach

Kursy językowe dla firm onlineW kursach językowych online #ZaGranicą jedna z najważniejszych i najistotniejszych wartości kursów zagranicznych pozostaje niezmienna: nauka w międzynarodowych grupach. Innymi słowy: nauka języka w grupie osób pochodzących z różnych krajów, a zatem posługujących się innymi językami ojczystymi.

A dlaczego jest to takie ważne? Bo można nawiązać ciekawe „zagraniczne” znajomości, a w niektórych przypadkach nawet przyjaźnie na lata? To też 🙂. Ale przede wszystkim ze względu na KONIECZNOŚĆ !!! komunikacji w języku, jakiego dany kurs dotyczy.

Bo bez względu na to, na jakim poziomie odbywa się nauka w danej grupie, kursanci nie mogą wspierać się językiem ojczystym. Dlatego rozmawiają ze sobą w jedynym wspólnym dla wszystkich języku, jaki znają, i jakiego się uczą na kursie. I to się dzieje bez względu na to, czy, albo jak dużą barierę językową ma dany kursant. Potrzeba wspólnego wykonania ćwiczenia, ale też i ciekawość drugiego człowieka wygrywają. W grupach międzynarodowych chętnie rozmawiamy i wymieniamy nasze myśli i doświadczenia. Dotyczy to zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. I to jest świetne!!! Właśnie tak pokonuje się bariery językowe w mówieniu i nabiera płynności językowej. I wiem, o czym mówię, bo widziałam, słyszałam i poczułam to niejednokrotnie na własnej skórze – zarówno jako lektorka, obserwatorka, ale i uczestniczka takiego kursu językowego.

3. Wysoka efektywność

Kursy językowe online #ZaGranicą zdecydowanie różnią się od standardowych kursów online, których jest obecnie bardzo dużo na rynku. Szczególnie w obecnej sytuacji, kiedy to szkoły (również językowe) zostały zamknięte i cała nauka przeniosła się do świata online. Kursy, jakie my proponujemy, nie zastąpią regularnej nauki raz, dwa, czy trzy razy w tygodniu. One tą tzw. tradycyjną naukę po pierwsze uzupełnią, po drugie wzmocnią a po trzecie przyśpieszą jej efekt. A tym efektem jest nic innego jak coraz płynniejsze i poprawniejsze porozumiewanie się w wybranym języku obcym.

Na czym konkretnie ta efektywność kursów językowych online #ZaGranicą polega?

Na intensywności:

bo taka nauka to lekcje, które odbywają się po kilka godzin dziennie, przez co najmniej tydzień.

Wprawdzie naszym zdaniem udział w takim kursie przez tydzień to ciut za mało. Gdy już człowiek przełamie wszystkie swoje bariery, dobrze pozna się z pozostałymi uczestnikami i zaczyna się coraz lepiej i pewniej czuć, i chciałby więcej, to … właśnie tydzień dobiega końca. Dlatego zawsze zalecamy, żeby kursanci decydowali się minimum na dwa tygodnie. Im dłużej bierze się udział w tak intensywnej nauce, tym szybsze i lepsze są jej efekty. Po prostu.

Tym bardziej, że udział w samych lekcjach to nie wszystko. Warto skorzystać z dodatkowych zajęć proponowanych przez szkoły, nieograniczonego dostępu do platformy e-learningowej, który w bonusie oferują niektóre szkoły, czy też z wirtualnych spotkań pozalekcyjnych organizowanych przez szkoły.

Na elastyczności:Dla młodszych kursantów kursy mogą być połączone z zabawą

bo termin kursu, jego godziny czy intensywność można w miarę dowolnie dopasować do potrzeb, ale i możliwości czasowych kursanta, uwzględniając plany urlopowe/wakacyjne, czy też zawodowe, tak aby faktycznie móc jak najlepiej wykorzystać ten czas, który ma do dyspozycji. Osoby bardzo zajęte, które nie mogą poświęcić więcej czasu na intensywną naukę, znajdą dla siebie kursy, na których codzienne zajęcia trwają 90 minut. Pozostałe kursy oferują po 4, 5, 6 a nawet 8 godzin lekcyjnych dziennie. Możliwości jest wiele 🙂.

Na różnorodności:

bo oferta kursów jest tak bogata, że można ją dopasować nie tylko do wieku kursanta, ale i jego zainteresowań. Dla młodszych kursantów kursy mogą być połączone z zabawą, ale też z dodatkowymi zajęciami sportowymi, kulturalnymi, wycieczkami wirtualnymi, czy też warsztatami specjalistycznymi. Bardziej dojrzali kursanci mogą wybierać między zajęciami ogólnymi (np. tzw. General English), albo kursami przygotowującymi do egzaminów. Ci, którzy chcą podszkolić swój język w celach zawodowych, mają do wyboru kursy biznesowe, lub też specjalistyczne (min. język prawniczy, medyczny, a nawet język niezbędny w awiacji). Tym sposobem każdy może się uczyć tak, jak lubi najbardziej, i tego, co go najbardziej interesuje. A gdy robimy coś, co sprawia nam przyjemność, to wzrasta nasza motywacja. A tu już prosta droga do szybszych i lepszych efektów 🙂.

4. Dodatkowe bonusy

W ramach praktycznie każdego z kursów, jakie Wam proponujemy, szkoły poza standardowymi zajęciami online, zaproponowały dodatkowe bonusy. Nie będę ich tu szczegółowo opisywać, w którym kursie jaki bonus, bo takie informacje znajdziecie przy opisie każdego z kursów. Wspomnę tylko, że może to być dodatkowy dostęp do platformy e-learningowej wspierający samodzielną naukę również po zakończeniu samego kursu online. Mogą to być również dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, warsztaty specjalistyczne, wycieczki wirtualne, spotkania wirtualne przy piwie (tylko dla dorosłych !!!). Możliwości jest sporo i o wszystkich opowiem Wam chętnie osobiście, to znaczy przez telefon, albo w mailu, albo na Zoomie, Skypie, czy WhatsAppie 🙂.

Dodatkowo od nas, tzn. od TplusT, każdy kursant, który zapisze się, lub zostanie zapisany przez swoich rodziców na kurs językowy online #ZaGranicą do 30.06.2020, otrzyma 3 miesięczny dostęp do aplikacji Fiszkoteka ułatwiającej zapamiętywanie nowych słówek 🙂.

5. Wysokie standardy

Zajęcia online odbywają się z zachowaniem wszystkich standardów nauczania obowiązujących na zagranicznych kursach językowych

I na koniec, zgodnie z angielskim powiedzeniem „last but not least”. Zajęcia online odbywają się z zachowaniem wszystkich standardów nauczania obowiązujących na zagranicznych kursach językowych.

Do prowadzenia zajęć online szkoły wykorzystują nowoczesne platformy umożliwiające komunikację na odległość. Dzięki temu zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym przez sprawdzonych i wykwalifikowanych lektorów na stałe współpracujących z naszymi partnerskimi szkołami. Na kursach online #ZaGranicą kursanci realizują taki sam program nauczania, jaki obowiązuje na kursach stacjonarnych. W trakcie zajęć ćwiczone są wszystkie umiejętności językowe. Główny nacisk kładziony jest oczywiście na dwie najważniejsze umiejętności, czyli mówienie i rozumienie ze słuchu. Ćwiczenia wykonywane są w grupie, w parach, w podgrupach lub samodzielnie. Podobnie wygląda to na  zajęciach stacjonarnych. A wszystko to odbywa się oczywiście pod okiem lektora.

Jedyna różnica polega na tym, że w przypadku kursów online  kursanci zamiast siedzieć w jednej salce szkoleniowej, oddaleni są od siebie setki, a niejednokrotnie nawet tysiące kilometrów. Różnić się też może sposób realizacji poszczególnych ćwiczeń. Technologia pozwala na zastosowanie pewnych rozwiązań niedostępnych na kursach stacjonarnych i odwrotnie. Nie zmienia to jednak faktu, że jakość takich zajęć pod względem merytorycznym pozostaje taka sama, czyli najwyższa 🙂.

Sprawdź nasze Kursy językowe online #ZaGranicą

Zobacz ofertę
Zobacz ofertę